MUDr. Josef Dvořák: dietologie a interní ambulance, Havlíčkův Brod

Hledáte ve městě Havlíčkův Brod zkušeného internistu, který se zaměřuje i na řešení problémů souvisejících s obezitou? Pak navštivte ordinaci MUDr. Josefa Dvořáka, který již od roku 1993 provozuje interní ambulanci a dietologii. Za dobu existence prošlo ordinací kolem 20 tisíc osob s nadváhou a přídatnými interními komplikacemi. Průměrný váhový pokles je 7 až 12 kg v horizontu 2 až 3 měsíců. Lékař kombinuje osvědčené metody speciální redukční diety a akupunktury, díky čemuž dochází k dlouhodobému efektu redukce hmotnosti.

Interní ordinace a dietologie s mnohaletou tradicí

Interní ordinace a diabetologie MUDr. Josefa Dvořáka v Havlíčkové Brodě patří mezi ověřená zdravotnická zařízení. MUDr. Dvořák je lékař, internista a diabetolog, jehož hlavním profesním posláním je primariát interního oddělené v PL Havlíčkův Brod. V roce 1993 založil vlastní ambulanci se zaměřením na interním lékařství a řešení problémů souvisejících s obezitou. Pokud vás trápí nadměrná hmotnost a s tím spojené zdravotní problémy, navštivte zmiňovanou ordinace, kde vám zkušený lékař navrhne šetrné a dlouhodobě efektivní řešení.

Zdravé hubnutí bez hladovění

Lékař MUDr. Josef Dvořák klade důraz na zdravé hubnutí bez hladovění, které přinese dlouhodobou redukci váhy bez tzv. „jojo efektu“. Na začátku redukční dvouměsíční kúry je vyšetření zdravotního stavu a individuální pohovor. V ordinaci dietologie vám lékař připraví speciální dietu tak, aby tělo dostalo dostatečné množství živin, vitamínů, minerálů a dalších nezbytných látek. To vše přirozenou cestou bez drahých potravinových doplňků. Součástí redukce je zdravý pohyb.  Každý klient dostane seznam potravin vhodných i nevhodných pro redukční režim. Kontroly jsou prováděny jednou měsíčně.

Kombinace speciálního jídelníčku a akupunktury

Kromě sestavení individuálního vhodného jídelníčku uplatňuje lékař MUDr. Dvořák také principy akupunktury. Součástí kúry je aplikace speciálních akupunkturních jehel, které podporují výsledek hubnutí a činí jej efektivnějším. Akupunkturní jehličky se nechávají aplikované dlouhodobě. Při jejich ztrátě je třeba ordinaci lékaře navštívit ještě před další prohlídkou, kdy budou nahrazeny za nové.

Esthetic Medical Clinic Centrum estetické medicíny Praha

Křižíkova 159/56, 18000 Praha 8
606644166
Centrum estetické medicíny Praha poskytuje komplexní služby kosmetického salonu, odstranění projevů stárnutí, celulitidy, tuku v problémových partiích i chloupků. Provádíme bezbolestné úkony v mnoha oblastech: neinvazivní liposukce odstranění celulitidy laserová depilace aplikace botulotoxinu dermální výplně laserová korektivní dermatologie transplantace vlasů ...a další služby z oboru estetické medicíny

Dermatovenerologická ambulance Nemocnice Na Bulovce

Budínova 67/2, 18000 Praha 8
326992303
Dermatovenerologická klinika Praha 8 poskytuje kompletní zdravotnickou péči kožních a pohlavních chorob. Specializací dermatovenerologického zdravotnického zařízení jsou dětská kožní onemocnění, dermatologická onkologie a alergologie, léčba plísní a dalších mykologických chorob, lymfologie, flebologie a korektivní dermatologie.

Dermatovenerologie SH&B, spol. s r.o.

Revoluční 765/19, 11000 Praha 1
Klinika na Praze 1 zaměřená na léčbu pohlavně přenosných chorob a laboratorní diagnostiku. Zdravotnické zařízení poskytuje odbornou péči při zánětech močových cest, diagnostiku a léčbu neplodnosti a pohlavních chorob mužů i žen. Dermatovenerologická klinika nabízí i odborné poradenství v oblasti kožních chorob.
Venerologické oddělení|

Čínský horoskop na rok 2023 – Rok Zajíce

Králík je ZZZ
ZLÝ, ZÁKEŘNÝ A ZÁVISTIVÝ.
Nejhorší znamení.

Čínský horoskop na rok 2023 – Rok Zajíce

:))) máte nějaké příklady, jací zajíci jsou podle Vás?? :) ja žádného neznám paradoxně, tak ať vím, na co si ...

Práce u počítače vestoje? Odhalte benefity standing office!

jasně. A u toho ještě tančit a efektivita práce je nulová. Tohle ráda nemám. Mám novou profi židli, ortopedick...