Portál Spektrum Zdraví

Portál Spektrum Zdraví vám pravidelně přináší spoustu informací o různých oblastech zdraví a zdravého životního stylu. Ke zdraví přistupujeme komplexně, a proto zde najdete nejen informace o potravinách, bylinkách a výživových doporučeních, ale také rady a tipy z oblasti vztahů, ezoteriky, relaxačních a regeneračních procedur, psychologie, těhotenství, bydlení, horoskopů atd.

Lunární kalendář na každý den online

Spektrum Zdraví zpracovává na každý den v roce podrobný lunární kalendář, který vám může pomoci s běžnými denními činnostmi tak, aby byly co nejefektivnější. A nejen to. Dozvíte se například, kdy je nejlepší začít s dietou, kdy se nechat ostříhat, aby se podpořil růst vlasů a jejich zdraví, kdy vytrhat plevel, aby nerostl příliš rychle, a mnoho dalších tipů, kterými se dle lunárního kalendáře řídí lidé po celém světě už po celá staletí. 

Spektrum Academy: Zdraví z pohledu medicíny

Kromě nepřeberného množství informací o zdraví, zdravém životním stylu a alternativních způsobech léčení, se na portálu Spektrum Zdraví dozvíte také užitečné informace o zdraví z pohledu medicíny. Spektrum Academy podává komplexní přehled nemocí a příznaků, a také informuje o způsobech léčby a účinné prevenci. Tato témata pro vás pravidelně připravují kvalifikované doktorky.

Recepty pro zdraví

Máte-li chuť začít se zdravým životním stylem, můžete se inspirovat našimi zdravými recepty, a to nejen v rubrice Recepty a jídlo, kde se vám kromě receptů dostane i povědomí o surovinách a jejich vlivu na zdraví, ale za pozornost stojí i naše vegetariánské recepty.