Pozemské nebe: Místo, kde myslíme srdcem...

Pozemské nebe, je místem, kde ženy smí být ženami a muži zůstávají muži. A to je podstata všeho: Harmonie mezi mužem a ženou

Centrum celostního rozvoje Měsíčnice

V našem centru pořádáme kurzy osobního rozvoje a sebepoznání, jako jsou například: Ženské kruhy, Kurzy pro muže: Jak lépe porozumět ženám, Kreativita: Umění života, Architerika: Feng Shui podle našich předků, Můj zelený ráj: Kurzy o přírodních zahradách a jak si založit tu svojí, či Tvoření pro děti i dospělé nebo Kurzy pro firmy a mnoho dalšího. Lidé se u nás učí, jak být tvůrci svého života a ne obětí. Zároveň nástupem roku 2017 spouštíme náš nový projekt Živá akademie.

Ukázková přírodní zahrada Anastazie

Je první ukázkovou přírodní zahradou, která získala plaketku Přírodní zahrada v České republice. Zahrada je oblíbená pro svou autentickou podobu a naučnou Vílí stezku, která je hojně navštěvovaná školami i rodinami na svých výletech. Nedílnou součástí života zahrady jsou naše slavnosti. Slavnosti vody, Den zahrádkářů podle Anastazie a Slavnosti světla a naděje

Komunitní přírodní zahrada Naše zahrádka

Vše, co se teoreticky naučíme na kurzech, pak aplikujeme v praxi v naší 3500 m2 velké komunitní přírodní zahradě Naše zahrádka, kde budeme společně vytvářet prostor dle pravidel přírodních a dešťových zahrad na celkem 18ti zahrádkách a na společných prostorech. Součástí komunitní zahrady bude naučná Včelí stezka. Členem se může stát kdokoli, stačí když se nám ozve a my rádi povíme víc.

Bližší informace o všech našich aktivitách naleznete na www.pozemskenebe.cz 

Těšíme se na vás a mysleme srdcem :-)

Dominik Illy - Brain Based Coach

Karviná
+420 776 049 676
Dominik Illy nabízí své služby jako kouč osobního rozvoje. Chcete se i vy zdokonalovat? Kontaktujte nás!

Radka Evjáková - koučink, NLP

Vazovova 3211/8, 143 00 Praha - Modřany
+420 602 437 041
Radka Evjáková se zabývá koučinkem a NLP, neboli neurolingvistickým programováním). Pomůže vám v oblasti osobního rozvoje, hledání osobní vize nebo například podpoře sebedůvěry. Chcete i vy zjistit, jaké je vaše poslání?
Studio Cesty k sobě DAM v Písku nabízí pestrou škálu procedur a terapií, které vám pomohou nalézt sebe sama, vyřešit dlouhodobé fyzické i psychické potíže, nastolit zdravý životní styl a načerpat novou životní energii. K používaným metodám alternativní léčby a technikám relaxace a regenerace patří např. regresní terapie, rodinné konstelace, reiki, autogenní trénink, různé druhy meditací, harmonizace čaker, masáže, Raindrop technika, aromaterapie, léčení kameny, automatická kresba a mnoho dalších.  Alternativní terapie Písek Zabýváme se odstraněním psychických bloků, které si mnoho lidí nese z minulosti a brání jim ve štěstí, vztazích, prožívání a osobním rozvoji. Používáme metody alternativní léčby, které pracují s energiemi, jejich harmonizací a správným prouděním. Jedním z mnoha směrů činností jsou i druidské aktivity a semináře, které vás seznámí nejen s energií země, stromů a kamenů. Máte-li jakýkoli zdravotní nebo psychický problém, navštivte Studio Cesty k sobě DAM v Písku a nechte si poradit, jaká optimální terapie je vhodná pro jeho vyřešení.
Jana Berenika Maněnová z ateliéru Berenika Art v Plzni se prostřednictvím transformačních rituálů a technik zabývá propojením spirituality a praktického života. Spojením těchto dvou sfér můžete docílit vyšší kvality prožitků, šťastnějšího života, posílit vztahy a rozvíjet svou osobnost v mnoha oblastech života. Berenika Art se věnuje také automatické kresbě, tvorbě unikátních obrazů s přírodními a zvířecími motivy a ilustraci.  Transformační rituály pro sebepoznání a osobní rozvoj Cítíte se nenaplnění, osamělí, ztracení,...? Chcete změnit svůj život k lepšímu a dojít k hlubokému sebepoznání? Posvátný transformační rituál Vision Quest pocházející od přírodních národů jižní a severní Ameriky je přesně pro vás. Rituálem provází Jorge Redtail Hawk, který byl adoptovaný indiánským kmenem Lakotů a je mnohonásobným Tanečníkem Slunce. Mimo civilizaci  a skrze tvorbu a poznání dojdete k duchovnímu naplnění vlastního života.

Přírodní afrodiziaka pro muže: Nejlepší byliny na potenci

pro manžela je nejlepší afrodiziakum moje nové krajkové prádlo z ekondomy https://e-kondomy.cz/eroticke-oblece...

Přírodní afrodiziaka pomáhají udržovat vášeň ve vztahu

nejlepší afrodiziaka jsou španělské mušky z ekondomy

Využití jogurtu v kuchyni

jogurty josu mnam, nejraději mam čokoladové a vanilkové a poslední dobou spíše smetanové krémy. Zasytí mně a n...

5 potravin, které spolehlivě podpoří vaše trávení

potřebuji ho spíše stabilizovat a narovnat střevní mikrofloru

Solná lampa elektrická PYRAMIDA

Opracovaný solný krystal z Himaláje, s elektrickým kabelem…
Cena:
899