Personální agentura ZOXÍ: práce a brigády Brno

Hledáte zaměstnance do provozu obchodů, skladů či úklidových služeb? Obraťte se na firmu ZOXÍ s.r.o., která působí jako personální agentura. Pro oblast Brno-město a Brno-venkov zajišťuje zprostředkování pracovníků či brigádníků v oblasti služeb pro malé i větší společnosti.

Personální agentura Brno

Personální agentura ZOXÍ je českou společností, která má mnohaleté zkušenosti v oblasti zaměstnávání pracovníků do obchodu, skladu, pro práce ve výrobě nebo úklidové služby. Díky znalosti trhu práce i zkušenostem v oblasti personalistiky může personální agentura Brno rychle reagovat na potřeby a požadavky svých klientů.

Práce a brigády Brno

Firma ZOXÍ, personální agentura Brno, se specializuje na zprostředkování práce a brigády v oblasti služeb. Svým klientům tedy zajišťuje nábor a výběrové řízení uchazečů o práce ve výrobě, úklidové služby a další práce a brigády. Ačkoliv působí zejména v Brně a okolí, zaměstnává také uchazeče z jiných regionů, například v okrese Břeclav.

Zaměstnanci, které pro práce ve výrobě či úklidové služby svým klientům nabízí, mají dostatečnou praxi a zkušenosti v oborech, do kterých se hlásí. Firma ZOXÍ zajišťuje také jejich školení na dané pracovní pozice.

Služby personální agentury

Personální agentura Brno se postará o nábor kvalifikovaných zaměstnanců ze zemí EU i nečlenských zemí. Zprostředkovává zaměstnání pracovníků na hlavní pracovní poměr i brigádu, zajišťuje také dočasné přidělení pracovníků dle zadání klienta či zaměstnání „na zkoušku“ s možností převedení do stavu s trvalým pracovním poměrem. Poskytuje také konzultace a inzerci požadovaných pracovních míst.

Součástí služeb firmy ZOXÍ je zajištění administrativy u dočasně přidělených zaměstnanců či payrolling, tedy měsíční zpracování mezd, roční zúčtování daně, spolupráce se správou sociálního zabezpečení a zdravotními pojišťovnami, příprava platebních příkazů a proplácení náhrad. 

Dominik Illy - Brain Based Coach

Karviná
+420 776 049 676
Dominik Illy nabízí své služby jako kouč osobního rozvoje. Chcete se i vy zdokonalovat? Kontaktujte nás!

Radka Evjáková - koučink, NLP

Vazovova 3211/8, 143 00 Praha - Modřany
+420 602 437 041
Radka Evjáková se zabývá koučinkem a NLP, neboli neurolingvistickým programováním). Pomůže vám v oblasti osobního rozvoje, hledání osobní vize nebo například podpoře sebedůvěry. Chcete i vy zjistit, jaké je vaše poslání?
Studio Cesty k sobě DAM v Písku nabízí pestrou škálu procedur a terapií, které vám pomohou nalézt sebe sama, vyřešit dlouhodobé fyzické i psychické potíže, nastolit zdravý životní styl a načerpat novou životní energii. K používaným metodám alternativní léčby a technikám relaxace a regenerace patří např. regresní terapie, rodinné konstelace, reiki, autogenní trénink, různé druhy meditací, harmonizace čaker, masáže, Raindrop technika, aromaterapie, léčení kameny, automatická kresba a mnoho dalších.  Alternativní terapie Písek Zabýváme se odstraněním psychických bloků, které si mnoho lidí nese z minulosti a brání jim ve štěstí, vztazích, prožívání a osobním rozvoji. Používáme metody alternativní léčby, které pracují s energiemi, jejich harmonizací a správným prouděním. Jedním z mnoha směrů činností jsou i druidské aktivity a semináře, které vás seznámí nejen s energií země, stromů a kamenů. Máte-li jakýkoli zdravotní nebo psychický problém, navštivte Studio Cesty k sobě DAM v Písku a nechte si poradit, jaká optimální terapie je vhodná pro jeho vyřešení.
Jana Berenika Maněnová z ateliéru Berenika Art v Plzni se prostřednictvím transformačních rituálů a technik zabývá propojením spirituality a praktického života. Spojením těchto dvou sfér můžete docílit vyšší kvality prožitků, šťastnějšího života, posílit vztahy a rozvíjet svou osobnost v mnoha oblastech života. Berenika Art se věnuje také automatické kresbě, tvorbě unikátních obrazů s přírodními a zvířecími motivy a ilustraci.  Transformační rituály pro sebepoznání a osobní rozvoj Cítíte se nenaplnění, osamělí, ztracení,...? Chcete změnit svůj život k lepšímu a dojít k hlubokému sebepoznání? Posvátný transformační rituál Vision Quest pocházející od přírodních národů jižní a severní Ameriky je přesně pro vás. Rituálem provází Jorge Redtail Hawk, který byl adoptovaný indiánským kmenem Lakotů a je mnohonásobným Tanečníkem Slunce. Mimo civilizaci  a skrze tvorbu a poznání dojdete k duchovnímu naplnění vlastního života.

Třinácté znamení Hadonoš: Jste narození v jiném znamení zvěrokruhu?

Mám otázečku. Proč tam sakra přidávali 13. znamení?? A proč nemá každé znamení jeden měsíc? A já jsem štír a n...

Využití jogurtu v kuchyni

jogurty josu mnam, nejraději mam čokoladové a vanilkové a poslední dobou spíše smetanové krémy. Zasytí mně a n...

Výroba a skladování jogurtu

uskladňuji je v lednici a jediné jogurty, které kupuji a sním doslova do druhého dne jsou smetanové krémy

5 potravin, které spolehlivě podpoří vaše trávení

potřebuji ho spíše stabilizovat a narovnat střevní mikrofloru