MUDr. Pavla Tvrdoňová - lékařka pro děti a dorost

MUDr. Pavla Tvrdoňová provozuje v Karviné ordinaci pro děti a dorost. Stará se o pacienty do 18 let věku. Kromě léčebné, preventivní a posudkové péče poskytuje ordinace lékařky také nadstandardní výkony nehrazené ze zdravotního pojištění v podobě očkování nebo fototerapii. 

Zkušená praktická lékařka 

Lékařka MUDr. Pavla Tvrdoňová nabízí v Karviné lékařskou pomoc pro děti a dorost již řadu let. Jako zkušená lékařka dokáže rychle a efektivně rozpoznat nemoc a léčit ji. Dopoledne je ordinace připravena pro nemocné, odpoledne pro zdravé děti, které potřebují očkování nebo preventivní prohlídky a administrativní úkony. Samozřejmě budou ošetřeny i děti s náhle vzniklým onemocněním i odpoledne, ovšem po předchozí telefonické dohodě. 

Laktační poradkyně 

Pro čerstvé maminky je nově v ordinaci připravena možnost konzultace s laktační poradkyní. Zdravotní sestra Pavlína Ceislarová je vám k dispozici osobně, ale také na telefonu, a to každý všední den od 8 do 13 hodin. Nebojte se říci si o pomoc, aby bylo spokojené a zdravé nejen vaše miminko, ale také vy. 

Tejpování i fototerapie 

Do ordinace za paní doktorkou můžete přijít s dítětem také v případě, že potřebujete nadstandardní péči, která není hrazena pojišťovnou. Zajistí pro vás tejpování, tedy aplikace tejpu na tělo tak, aby se sval zklidnil, aktivoval nebo aby se zpevnilo problémové místo. 

Lékařka také nabízí fototerapii, při které se využívá viditelná i neviditelná část světelného spektra k preventivnímu a léčebnému využití.

Esthetic Medical Clinic Centrum estetické medicíny Praha

Křižíkova 159/56, 18000 Praha 8
606644166
Centrum estetické medicíny Praha poskytuje komplexní služby kosmetického salonu, odstranění projevů stárnutí, celulitidy, tuku v problémových partiích i chloupků. Provádíme bezbolestné úkony v mnoha oblastech: neinvazivní liposukce odstranění celulitidy laserová depilace aplikace botulotoxinu dermální výplně laserová korektivní dermatologie transplantace vlasů ...a další služby z oboru estetické medicíny

Dermatovenerologická ambulance Nemocnice Na Bulovce

Budínova 67/2, 18000 Praha 8
326992303
Dermatovenerologická klinika Praha 8 poskytuje kompletní zdravotnickou péči kožních a pohlavních chorob. Specializací dermatovenerologického zdravotnického zařízení jsou dětská kožní onemocnění, dermatologická onkologie a alergologie, léčba plísní a dalších mykologických chorob, lymfologie, flebologie a korektivní dermatologie.

Dermatovenerologie SH&B, spol. s r.o.

Revoluční 765/19, 11000 Praha 1
Klinika na Praze 1 zaměřená na léčbu pohlavně přenosných chorob a laboratorní diagnostiku. Zdravotnické zařízení poskytuje odbornou péči při zánětech močových cest, diagnostiku a léčbu neplodnosti a pohlavních chorob mužů i žen. Dermatovenerologická klinika nabízí i odborné poradenství v oblasti kožních chorob.
Venerologické oddělení|

Laserová operace očí pomůže vyřešit Vaši oční vadu jednou pro vždy

Po laserové operaci oči mám zhoršené vidění v noci.

Laserová operace očí pomůže vyřešit Vaši oční vadu jednou pro vždy

je tento typ zákroku proplácený zdravotní pojištovnou OZP?

Jak vyrobit dárek na poslední chvíli? Tipy na bleskurychlé a jednoduché hand made kousky

Děkuji za připomenutí, jak se dá kouzlit i z mála. Každoročně vyrábím vaječný koňak a daruji v menších lahvičk...

Drobné úrazy k létu patří. Dva tipy, díky nimž se zahojí rychleji

Shodou okolností jsem použila Bionect (mam neco podobneho na vyletech mimo domov vzdycky) na dovolene v Bulhar...