Květiny Luďka: svatební kytice, smuteční vazby i květinové dekorace, Řícmanice u Brna

Květiny dokážou potěšit, rozesmát i vyjádřit soucit. Pokud hledáte profesionální květinářství, které vám pomůže s výběrem a přípravou květiny nebo kompletní květinové výzdoby pro významnou událost, obraťte se na květinářství Luďky Oberšlíkové v Řícmanicích. Květiny Luďka se specializují na svatební kytice, dále na smuteční vazbu, firemní květinové dekorace a podobně. Úspěchy v mnoha floristických soutěžích jsou jen důkazem talentu, praxe a zkušeností.

Svatební kytice a květinová výzdoba na svatby i oslavy

Pokud plánujete svatbu a hledáte květinářství, které připraví svatební kytice a výzdobu dotvářející nádhernou atmosféru celého významného dne, Luďka Oberšlíková vás svými květinami osloví. Ve svém obchůdku v obci Řícmanice (Brno-venkov) vystavuje své výrobky, dárkové kytice i extravagantní květiny. Květiny dodává pro Brno a široké okolí. Svým klientům doveze květinovou zakázku až do 50 km od krajského města Brno.

Květinářství připravuje i smuteční vazby a kompletní květinovou výzdobu na pohřeb. Paní Luďka Oberšlíková pracuje pro pohřební službu Rekviem Rosice. Kromě samotných květin zařídí i další služby, od tisku parte po zajištění smutečního obřadu. Navštivte květinářství Luďka v obci Řícmanice a na rozsahu zakázky se sami dohodněte.

Květiny pro velké firmy i úspěchy v soutěžích

Květinářství připravuje svatební kytice, smuteční výzdobu a prodává dekorace a řezané květiny. Nadto se zaměřuje na výrobu firemní květinové dekorace. Jedním z významných klientů květinářství je DIAMOND OPTIK AZ TOWER BRNO. Svatební kytice i květinová výzdoba sklízí úspěchy na mnoha soutěžích.

Svatební kytice Luďky Oberšlíkové se například umístila na 3. místě divácké soutěže Nejkrásnější svatební kytice ČR a vyhrála 1. místo v soutěži Nejkrásnější věnce Brno a okolí. Klienti odchází z květinářství spokojeni a s důvěrou se vrací, což je pro firmu to nejdůležitější.

Květinářství Mělník Malvína Hrdá

Svatováclavská 13/1, 276 01 Mělník
+420 608 611 717
Květinářství Malvína Hrdá se nachází uprostřed historického centra města Mělníka ve Středočeském kraji. Květinový ateliér je každý den provoněn čerstvými květinami mnoha odrůd. Udělat radost svým blízkým a přátelům můžete nejen čerstvými květinami, ale také dárkovými i dekoračními předměty, vonnými oleji či svíčkami. Květinářství Mělník: každý den čerstvé řezané květiny V Květinářství Malvíny Hrdé v Mělníku se hned na první pohled zamilujete do nádherných květin a květinových ozdob. V nabídce jsou každý den zcela čerstvé řezané květiny, pokojové rostliny, v sezóně si můžete vybrat mezi několika druhy trvalek, letniček i bylinek. Aby se vašim květinám a rostlinám dobře dařilo a vydržely dlouho čerstvé a krásné, k dispozici jsou také hnojiva a substráty. Nádherná kytice z Květinářství Mělník pohladí na duši V květinářství vám vždy rádi a ochotně poradí, jak se o zakoupené květiny starat nebo vám uváží z čerstvých květin perfektní kytici pro jakoukoliv příležitost. Můžete si objednat svatební kytici i kompletní výzdobu na váš jedinečný svatební den. Nádhernou kytici ke Dni matek, na Valentýna nebo jen tak někomu pro radost vám s radostí a láskou v květinářství obstarají podle vašich představ a požadavků. Hlavním cílem v květinářství je, aby každý zákazník odcházel spokojený a s originálním květinovým překvapením, které vykouzlí úsměv na každé obdarované tváři. Zakoupit si můžete také smuteční věnce nebo si nechat uvázat smuteční kytici. Květinářství Mělník nabízí stylové dárkové předměty i bytové doplňky V Květinářství Mělník můžete zakoupit stylové dárkové předměty. Svůj dům či byt si zde můžete vyzdobit kromě květin také moderními bytovými doplňky. Pokoj příjemně provoníte vonnými oleji nebo si uděláte romantický večer při svitu krásných svíček. Květinářství Malvíny Hrdé se může pyšnit vlastní výrobou veškerých dekorací, které dokáží zkrášlit a zútulnit každou místnost. Otevírací doba Květinářství Malvína Hrdá: Po - Pá: 8:00 - 17:00 So: 9:00 - 12:00 Ne zavřeno

Ing. Bořivoj Krys: agronom specialista a Květinářství Polešovice

Polešovice 235, 687 37 Polešovice
+420 602 767 146
Hledáte květinářství, kde svému oboru opravdu rozumí? Pak navštivte Květinářství Polešovice, které kromě běžných služeb květinářství poskytuje o odborné služby rostlinolékaře a agronoma. Zkušený agronom specialista Ing. Bořivoj Krys se již od roku 1992 zabývá odbornou poradenskou činností. Specializuje se především na okrasné dřeviny, v menší míře na květiny, sady či vinice. Provozuje dodavatelskou činnost a zapojuje se do různých místních i zahraničních projektů. Květinářství Polešovice, odborné poradenství Květinářství Polešovice nabízí řezané květiny, svatební kytice, výzdobu, smuteční vazbu, pokojové květiny a dárkové předměty. S výběrem konkrétní květiny pro danou příležitost vám poradí a poskytnou rovněž tipy pro zvýšení životnosti květin. V květinářství působí Ing. Bořivoj Krys, zkušený agronom a rostlinolékař.  Pan inženýr nabízí odborné poradenství a konzultace. Je specialistou v oblasti dřevin, ale i jiných rostlin a plodin. Doporučí opatření k zamezení škod a potírání škodlivých činitelů, pomůže s ochranou proti houbovým chorobám či škůdcům. Kontaktujte Květinářství Polešovice a na způsobu spolupráce se osobně dohodněte.  Zahraniční projekty a dodavatelská činnost Ing. Bořivoj Krys má zkušenosti s dodavatelskou činností. Během své kariéry byl významným dodavatelem produktů od společností SOLVAY, DANMAR, ANDO, CHEMINA, WITASEK a dalších. Jako specialista rostlinolékař a agronom spolupracuje s řadou firem a zapojuje se do činnosti tuzemských i zahraničních projektů.  Své aktivity nasměřoval zejména na polský trh. Spolupracuje se Školním lesním podnikem v Siemianicach, který je součástí Zemědělské akademie v Poznani. Pomáhá při organizaci poznávacích zájezdů českých lesníků do Polska, které je známé světovou úrovní péče o les. Dále spolupracuje s polským Výzkumným ústavem lesnictví ve Varšavě a jejím výrobním podnikem CHEMIPAN.

Květinářství Slunečnice Česká Lípa - Zdeňka Bečvarovská

Vojetín 15, 470 01 Česká Lípa
+420 603 278 596
V Květinářství Slunečnice v České Lípě na vás každý den čekají čerstvé řezané květiny mnoha odrůd. Květinový ateliér připraví květinovou výzdobu pro jakoukoliv slavnostní příležitost. Podle vašich přání vám uvážou květiny k narozeninám, výročí nebo jen tak z lásky pro potěšení blízkých.  Každý den čerstvé květiny z Květinářství Slunečnice  Květináři vám ochotně poradí s výběrem ideální květiny, i jak se o ni starat, aby vám zkrášlovala co nejvíce dní. V nabídce jsou každý den čerstvé květiny nebo pokojové rostliny, které vám provoní a zlepší den.  Květiny nesmí chybět u žádné velké události. Ať už chystáte oslavu narozenin, svátku, výročí nebo malou i velkou událost v životě, květiny vykouzlí úsměv každému. Květinářství se postará o výzdobu restaurací, hotelů a dalších prostor. Můžete si objednat také svatební kytici a kompletní výzdobu vašeho velkého dne včetně ozdob na auta. V prodeji jsou rovněž smuteční věnce a kytice. Najdete nás i na facebooku. Květinářství Slunečnice - doručování květin České Lípě Květiny si můžete nechat uvázat přímo v České Lípě nebo vám je květináři doručí přímo domů, případně na požadovanou adresu dle vašeho přání. Květinářství Slunečnice Česká Lípa nabízí také prodej stylových dárkových předmětů ke zkrášlení domu či bytu. Pro vaši zahradu si můžete zakoupit potřebné zahradnické potřeby, substráty nebo dekorace.  Otevírací doba Květinářství Slunečnice Česká Lípa: Po: 8:30 – 17:00 Út: 8:30 – 17:00 St:  8:30 – 17:00 Čt:  8:30 – 17:00 Pá: 8:30 – 17:00 So: 9:00 – 12:00    

AD ALBIM: květinářství, Děčín

Masarykovo náměstí 1/225, 405 02 Děčín
+420 736 685 653
Stačí vejít do květinářství AD ALBIM v Děčíně a vůně mnoha druhů květin vás okamžitě dostane. Ať už chcete květiny na sváteční nebo smuteční událost, z pestré nabídky druhů i vazeb si vyberete. Květinářství Děčín vychází vstříc svým zákazníkům a plní jejich přání. Pokud jste z Děčína a potřebujete malou růžičku pro svou milou nebo velkou kytici pro nejrůznější příležitosti, v květinářství pod vedením Michaely Soukupové najde přesně to, co hledáte. Kytice na svatbu i smuteční událost Květinářství v Děčíně prodává květiny a keramiku a připravuje originální vazby s dekorací pro všechny typy událostí. Vyberte si květiny pro svatbu, ale také pro smuteční událost. Paní Soukupová se svými pracovnicemi připraví například kytice pro nevěsty, korsáže pro ženicha, svatební výzdobu, květiny na auto či kytičky pro svatebčany. Dále vyrábí interiérové dekorace, vánoční ozdoby, ikebany a spoustu dalšího. Různé druhy květin a pestrý sortiment Květinářství AD ALBIM klade velký důraz na co nejširší výběr nabízeného sortimentu. Přijďte si do Děčínského květinářství vybrat řezané květiny, smuteční kytice, aranžmá, hrnkové květiny a spoustu dalšího. Ti, kteří nechtějí věnovat spoustu času péči o rostliny a květiny, si vyberou z nabídky neopadavých druhů. Sem patří pokojové rostliny, sezónní venkovní rostliny, jarní nebo balkónové květiny. Vyberte si také z nabídky doplňků – hnojiv, květináčů či dekorací. Ať už chcete potěšit někoho blízkého nebo si rádi děláte radost sami sobě, navštivte květinářství v Děčíně. Přivoňte si k některé z mnoha druhů květin a rostlin a zlepšete si náladu. Rozvoz květin Děčín

Veroničin Blog: Jak vypadá pravá láska?

Ahoj všichni, jmenuji se Bohuslava Shevchenko a chci se podělit o své svědectví, jsem šťastně vdaná žena se 2 ...

Karmalogie a karmická numerologie - jak vyčistit karmu?

Dobrý den. Když sem dáte článek o numerologii, měli byste lidem vysvětlit základní principy výpočtů. Numerolog...

Karmalogie a karmická numerologie - jak vyčistit karmu?

4 životní úkoly:
1) 4
2) 4
3) 4
4) 8

Práce u počítače vestoje? Odhalte benefity standing office!

Stání je pro zdraví nejhorší možná "činnost". Odrovnáváte si páteř, klouby, narušujete krevní oběh, přetěžujet...

Práce u počítače vestoje? Odhalte benefity standing office!

jasně. A u toho ještě tančit a efektivita práce je nulová. Tohle ráda nemám. Mám novou profi židli, ortopedick...