5R Studio: kosmetický salon, Brno

Chcete udělat něco pro své zdraví a krásu? 5R Studio Brno se stará o poskytování profesionální kosmetické péče. Při práci uplatňuje nejnovější poznatky kosmetologie a medicíny, samozřejmostí je individuální přístup a odborná konzultace. O veškeré kosmetické procedury se postará tým speciálně školených kosmetiček pod odborným vedením MUDr. Ireny Procházkové. Navštivte brněnské studio v bussiness centru IBC Příkop.

Kosmetický salon Brno

Cílem kosmetického salonu 5R studio je hluboké uvolnění, duševní harmonie a pozitivní přístup k vlastnímu tělu. Kosmetický salon Brno využívá regenerační a relaxační účinky ošetřovacích technik, které budou provedeny profesionálním týmem kosmetiček. Procedury jsou prováděny v příjemném prostředí salonu se stereo ozvučením všech kosmetických kabin.

5R Studio Brno patří mezi osvědčené a léty prověřené kosmetické salony v Brně. Jeho předností je profesionální technické vybavení, zkušený personál, dovednosti a uplatnění metod vycházejících z nejnovějších poznatků.

Služby kosmetického salonu

Kosmetický salon Brno – 5R Studio – provádí základní, luxusní i vysoce speciální ošetření obličeje, krku a dekoltu. Po úvodní konzultaci s klientem určí typ pleti a následně provede kosmetickou proceduru podle domluvy. 5R studio ošetřuje všechny typy pleti, včetně velmi citlivé i s projevy akné.

V nabídce jsou i speciální druhy ošetření, které jsou zaměřeny na podporu přirozených dějů v pleti, regeneraci, detoxikaci a stimulaci. Po úvodní konzultaci bude sestaven individuální ošetřovací program. Kosmetický salon Brno v IBC centru navštěvují ženy, muži i dospívající mládež. Přijďte salon navštívit a informujte se o možnostech kosmetické péče. Mezi nabízené služby patří například: péče o tělo, permanentní make-up, masáže, péče o ruce a nehty, pedikúra, chemický peeling nebo solárium.

Profesionální kosmetické přístroje a metody

V prostorách salonu je k dispozici vacupress, starvac, ultrazvuk, lift 6 či mikrodermabrazivní přístroj. 5R Studio využívá světové kosmetické přípravky DARPHIN, PAYOT, SANS SOUCIS či SENSAI KANEBO.

S výběrem kosmetických přípravků vám salon v Brně rád pomůže a doporučí nejvhodnější řešení při péči o pleť i pokožku. Postarají se o vás zkušené kosmetičky pod vedením MUDr. Ireny Procházkové, která po domluvě provede i aplikaci kožních implantátů, aplikaci botulotoxinu nebo plazmovou operaci.

LaEstetica, s.r.o.

U Kanálky 1585/9, 12000 Praha 2 - Vinohrady
222220935
kosmetický salon

Michael Kopřiva - MIKO Kadeřnictví LUKA

Mukařovského 1986, 15500 Praha 5 - Stodůlky
Na Praze 5 ve Stodůlkách provozujeme kadeřnický a kosmetický salon, který zahrnuje jak péči o krásné vlasy, tak i zdravou a krásnou pleť, nehty, řasy atd. Nabídka služeb je pestrá: Dámské kadeřnictví Pánské kadeřnictví Dětské kadeřnictví Laserová kosmetika Prodlužování řas Manikúra Pedikúra Nastřelování náušnic Odborné poradenství

Beauty of Rose Natalja Pecháčová

Šumavská 19, 12000 Praha 2 - Vinohrady
Kosmetika.||Masáže:| - masáž lávovými kameny| - čokoládová masáž.|||

INDUBIA s.r.o.

Milady Horákové 116/109, 16000 Praha 6 - Hradčany
605419592
Laserové centrum.

Svícen RŮŽENÍN na svíčku

Surový neleštěný kámen s vyvrtanou dírou na čajovou svíčku.…
Cena:
490