Josef Sedláček: voda, topení, plyn, Žlutice (okr. Karlovy Vary)

Firma Josefa Sedláčka sídlící v obci Žlutice (okre Karlovy Vary) zajišťuje služby v oblasti voda, topení, plyn. Zaměřuje se především na plynové a vodovodní instalace, a to v rodinných domech, bytových domech i komerčních a průmyslových objektech. Firma klade důraz na dodržování smluvených termínů a precizní zhotovení všech zakázek. Při práci využívá jen kvalitní materiály od ověřených výrobců, které jsou zárukou bezproblémové funkčnosti a mnohaleté životnosti.

Plynové a vodovodní instalace

Jednou z hlavních oblastí působení firmy Josefa Sedláčka jsou plynové a vodovodní instalace. Ať už plánujete rekonstrukci bytu či domu, nebo vás čeká realizace novostavby, obraťte se na firmu se svými požadavky. Postará se o kompletní realizaci rozvodů v domě, výměnu starého vodovodního potrubí, připojení odpadů a další související služby. Firma svým zákazníkům poskytuje odborné poradenství a pomůže s návrhem nejlepšího řešení. Zajistí jak kompletní realizace rozvodů vody a plynu, tak dílčí práce, které využijete například při rekonstrukci koupelny.

Realizace ústředního i podlahového vytápění

Firma působící převážně v Karlovarském kraji se zaměřuje také na topenářské práce. Má zkušenosti s realizací různých typů vytápění domů i komerčních prostorů. Kromě instalací systémů ústředního vytápění se specializuje také na montáže teplovodního podlahového topení. Nevíte, který otopný systém bude vašim požadavkům nejlépe vyhovovat? Pak se obraťte na zmiňovanou firmu, která vám výhody i nevýhody jednotlivých způsobů vytápění vysvětlí a doporučí nejvhodnější řešení.

Rozvody vody

Baobaby o.s. - slaměné domy, přírodní dětská hřiště

Hostišová 102, Zlín
+420 605 371 737
Zaměřujeme se na přírodní stavby - slaměné domy, takzvané rostoucí domy a přírodní dětská hřiště. Zabýváme se také vzděláváním, půjčujeme míchačky na hlínu pro ty, kteří si slaměné domy chtějí vyrobit svépomocí, nebo rozborem hlíny.

Dřevostavby Bajulus

Družstevní 1, 683 35 Letonice
+420 515 539 334
Zaměřujeme se na dřevostavby a jejich výrobu - jde o domy, jejichž konstrukce je vyráběna ze dřeva, tedy 100% obnovitelné suroviny. Realizujeme dřevostavby po celé České republice a stavíme domy jak typové (katalogové), tak zcela individuální dřevostavby dle požadavků jejich budoucích majitelů. Realizujeme nízkoenergetické dřevostavby, a to už v základním provedení, pro náročnější pak nabízíme rovněž pasivní domy - dřevostavby.

Fermacell GmbH

Žitavského 496, 156 00 Praha 5
Produkty ze sádrokartonu, cementovláknitého materiálu a příslušenství pro zdravé bydlení.

Jiří Maxera: geopatogenní zóny a jejich odstranění

Zemědělská 115, 687 24 Uherský Ostroh - Kvačice
Geopatogenní zóny jsou oblasti, kde došlo k narušení přirozeného prostředí půdy. Jedná se například o prameny vody, které vznikají působením zemské kůry, může jít ale také o geologické anomálie, tektonické poruchy, únik radonu apod. V těchto místech vznikají silné vibrace, které narušují prostor kolmo nad nimi a podílejí se na destrukci, ať už jde o postupný mechanický rozklad materiálů, nebo i zdraví, vztahů a psychiky. Škodlivé účinky geopatogenních zón jsou známy už po celá tisíciletí, stejně jako způsoby, jakými lze geopatogenní zóny změřit a odrušit.  Měření geopatogenních zón a jejich odrušení Jiří Maxera se zabývá měřením a odrušením geopatogenních zón a také poradenstvím v oblasti vlivu geopatogenních zón na lidské zdraví, mezilidské vztahy, životnost materiálů nebo psychiku lidí i zvířat. Pomůže vám zbavit se vleklých zdravotních potíží způsobených nevhodně umístěným nábytkem (např. postel nacházející se v geopatogenní zóně), doporučí dlouhodobá řešení na podporu duševního zdraví, vztahů a harmonizace vašeho bydlení. 

Vyrobte si lahodný domácí řecký jogurt - snadno a rychle!

nevyrábím, nemám na to čas, koupim si tvarohový jogurt s příchutí čokolády a jsem spokojena

Ochutnejte vlastní mléčné výrobky: Domácí jogurt krok za krokem

nevyrábám, ale kupuji si čokoladové krémové... Jsou top mezi jogurty

5 potravin, které spolehlivě podpoří vaše trávení

potřebuji ho spíše stabilizovat a narovnat střevní mikrofloru

Zvonkohra MOTÝL 2, Namasté

Originální zvonkohra z recyklovaného železa do bytu i na…
Cena:
350

Lunární náramek RADOST

Měsíční kámen a sluneční kámen pro dobrou intuici, radost a…
Cena:
480

Zvonkohra STROM ŽIVOTA s korálky, Namasté

Krásná zvonkohra Namasté
Cena:
490