Jan Krejčí – Optika J+J, Ústí nad Labem

Poohlížíte se po nových brýlích, nebo potřebujete zajistit jejich opravu? Navštivte optiku J+J v Ústí nad Labem, která v oboru působí již od roku 1991. Tým zkušených odborníků vám pomůže s výběrem, přestaví různé typy skel i obrub a postará se o výrobu brýlí přesně podle vašich potřeb. Optiku s mnohaletou tradicí a zkušenostmi najdete v Ústí nad Labem na ulici Masarykova.

Prodej dioptrických i slunečních brýlí

Optika J+J v Ústí nad Labem se pyšní rozsáhlou nabídkou brýlí mnoha typů. V nabídce najdete jak klasické dioptrické brýle, tak brýle sluneční nebo sportovní. K dispozici jsou brýlí mnoha značek ve všech cenových kategoriích, a tak si vybere opravdu každý.

Optika pod vedením Jana Krejčího se specializuje na refrakce a těžká zraková postižení. Má zkušenosti s výběrem pomůcek pro osoby s různými vadami zraku a vždy hledá nejvhodnější řešení s ohledem na individuální potřeby zákazníka. Optika je známá pro svou odbornost, proto mnozí využívají i služby odborného poradenství a konzultací. Potřebujete-li poradit nebo pomoct s výběrem nových brýlí, neváhejte a do zmiňované optiky zavítejte.

Opravy i výroba brýlí na zakázku

Oční optika J+J zajišťuje drobné opravy brýlí, výměny skel i výrobu nových brýlí na zakázku. Pokud se vám doposud používané brýle poškodily, přineste je s sebou do zmiňované optiky, kde zhodnotí jejich stav a doporučí další postup.

pOptik s.r.o.

Ječná 549/5, CITY EMPIRIA, 8.patro, 12000 Praha 2
776327223
Oční optika Praha 2 nabízí ucelené portfolio služeb a široký sortiment brýlí pro všechny věkové kategorie. V naší nabídce najdeme mimo jiné také elegantní francouzské obruby Dilem, pánské hi-tech obruby TAG Heuer a další originální a světově uznávané produkty.

Robert Mošnička

Vyšehradská 37, 12800 Praha 2
606390509
Dioptrické brýle, kontaktní čočky, pestrý výběr brýlových obrub, sluneční brýle a příslušenství pro údržbu brýlí. Robert Mošnička provozuje oční optiku s prodejem a záručním i pozáručním servisem brýlí na adrese Vyšehradská 37 – Praha 2.

Aliance Optik, s.r.o.

Moskevská 911/6, 36301 Ostrov
353228885
Zprostředkování podpory prodejců optiky.||||

AURA oční optika, s.r.o.

Jindřišská 1694/29, 11000 Praha 1
222247333
Pražská oční optika nabízí poradenství a prodej v oblasti brýlí a kontaktních čoček, zajisťuje kompletní vyšetření očí a měření zraku v krátkých objednacích termínech. Samozřejmostí je i prodej příslušenství pro brýle a kontaktní čočky či kvalitních slunečních brýlí.

Laserová operace očí pomůže vyřešit Vaši oční vadu jednou pro vždy

Po laserové operaci oči mám zhoršené vidění v noci.

Laserová operace očí pomůže vyřešit Vaši oční vadu jednou pro vždy

je tento typ zákroku proplácený zdravotní pojištovnou OZP?

Jak vyrobit dárek na poslední chvíli? Tipy na bleskurychlé a jednoduché hand made kousky

Děkuji za připomenutí, jak se dá kouzlit i z mála. Každoročně vyrábím vaječný koňak a daruji v menších lahvičk...

Drobné úrazy k létu patří. Dva tipy, díky nimž se zahojí rychleji

Shodou okolností jsem použila Bionect (mam neco podobneho na vyletech mimo domov vzdycky) na dovolene v Bulhar...

Buddha náramek SEBEVĚDOMÍ

Tygří oko, onyx a záhněda pro ochranu, sebevědomí, klid a…
Cena:
390

Éterický olej HŘEBÍČEK 10ml Dr.Popov

Přírodní aromatický esenciální olej, prohřívá a posiluje…
Cena:
95