Elen Badurová: obrazy na míru i autorské látky

Toužíte, aby pro vás Elen Badurová namalovala obraz podle data narození nebo jména přímo na míru? Nebo chcete mít doma energetický obraz? Pak se neváhejte na Elen obrátit. Sama umělkyně říká, že jejím hlavním poselstvím je, aby si každý otevřel své srdce a začal využívat svou intuici. 

Obrazy podle data narození či jména

Elen Badurová dokáže namalovat vaše skutečné já. Obrazy na míru podle data narození nebo jména obsahují informace a energii, kterou dotyčná osoba potřebuje. Obraz je namalován na propojení s naším vyšším já a duší. Obraz vám pomůže probudit v sobě všechny odpovědi, které hledáte. Velikosti obrazu jsou různé, od 30 x 30 až po 70 x 70. Cena se odvíjí vždy od velikosti plátna. Navštivte web a podívejte se na ceny děl. V nabídce jsou také již namalované energetické obrazy s různými motivy. 

Autorské látky pro milovníky šití 

Umíte šít nebo si chcete nechat ušít něco hezkého na sebe? A nechcete jen obyčejnou látku, kterou lze zakoupit téměř všude? Elen Badurová nabízí na svém e-shopu taktéž autorské látky. Jsou jedinečné, originální, zajímavé a plné energie. Zakoupit lze čepice, gumičky do vlasů nebo nákrčníky. To není ale vše. Na webu si vyberete i minerály, šperky nebo produkty na podporu zdraví. 

Společnost Euro Trade Plus se zabývá provozováním internetových i kamenných obchodů zaměřených na ezoteriku, tajemno a zdravou výživu. Najdete zde široký výběr amuletů, talismanů, ezoterických knih, harmonizačních předmětů podle feng shui, pomůcek pro magnetoterapii, potravinových doplňků i přírodní kosmetiky. Kromě nabízených produktů lze využít také služeb Výklad karet a Výklad snů.  Zdraví pro tělo, mysl i duši Produkty ze Spiritobchod.cz využije každý, kdo se zajímá o zdraví své i svých blízkých, duchovno, očistu těla i duše či ezoterická témata. Nabídka e-shopu i kamenných prodejen: Zdravá výživa a přírodní kosmetika: zdravé oleje (olivový, mandlový, lněný, rakytníkový,...), bylinné čaje a čajové směsi, produkty pro detoxikaci organismu, konopná kosmetika, peruánské byliny atd. Magnetoterapie: magnetické náramky a další produkty pro magnetoterapii Knihy a dárková balení zaměřená na ezoteriku a zdraví Amulety a talismany: stříbrné, zlaté i z dalších kovů Kabbalah náramky, siderická kyvadla, léčivé kameny a další předměty pro zdraví těla i ducha

Bombastus - přirozený svět

Koloděje nad Lužnicí 107, 375 01 Týn nad Vltavou
+420 777 333 161
E-shop Bombastus - přirozný svět nabízí nejen ezoterické zboží, jako jsou amulety, šperky, předměty pro ochranu zdraví a podobně, ale také celou řadu titulů ezoterické literatury a mnoho dalšího.

Nefertitis - ezoterika, drahé a léčivé kameny

Vrchlického 220, 289 22 Lysá nad Labem
+420 601 392 805
Nejrůznější ezoterické zboží, jako jsou léčivé kameny, amulety, ale také třeba čakrové svíčky - to vše najdete v internetovém obchodě zaměřeném na ezoteriku Nefertitis.

Ezoterický obchůdek Radost

Pomezní 5, 373 16 Dobrá Voda u Českých Budějovic
+420 775 166 535
Amulety, kyvadla - virgule, ozdoby z Nepálu, tarotové karty, osobní léčivé obrazy,meditační pomůcky a mnoho dalšího nabízí e-shop Ezoterický obchůdek Radost. Zboží dodáváme i na dobírku.

Zažívací potíže a průjem u králíků. Na co dávat pozor?

Dobrý den... Chtěla jsem se zeptat mám tři kraličky zakslý a poslední dobu často trpi na průjem ale druhý den ...

Spánková paralýza dokáže pořádně vyděsit

Podařilo se mi získat svého manžela s pomocí doktora kouzel jménem dr Ajayi, když jsem zjistil, že ho okouzlil...

Jak se vyrovnat s rozchodem?

provedeno :) diky za upozorneni . Redakce SZ

Práce u počítače vestoje? Odhalte benefity standing office!

<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url]
https://www.seznam.cz/ ...

Práce u počítače vestoje? Odhalte benefity standing office!

Stání je pro zdraví nejhorší možná "činnost". Odrovnáváte si páteř, klouby, narušujete krevní oběh, přetěžujet...