BROUK servis s.r.o.

Cestovní agentura Lenka Sedláková Jablonec nad Nisou

Emilie Floriánové 2/810, 466 01 Jablonec nad Nisou
+420 775 391 493
Chystáte se na letní rodinnou dovolenou, poznávací eurovíkend nebo adrenalinový výlet s přáteli? Chcete vše zařídit rychle, v klidu a bez rizika? Nechte to na odbornících, kteří s plánováním zážitků a pobytů všeho druhu mají letité zkušenosti. Cestovní kancelář Lenka Sedláková vám zprostředkuje dovolenou, na kterou budete ještě dlouho a radostí vzpomínat. Cestovní agentura v Jablonci nad Nisou Cestovní agentura Lenka Sedláková již za dobu své existence zprostředkovala stovky zájezdů. Zastupuje 25 cestovních kanceláří všeho druhu a nabízí proto širokou nabídku nájezdů od jednodenních až po dlouhé poznávací zájezdy. Zařídí pro vás: jednodenní výlety eurovíkendy (krátké zájezdy po Evropě) poznávací zájezdy exotická dovolená lyžařské zájezdy lázeňské a wellness pobyty dobrodružné plavby rodinné dovolené (zahraniční zájezdy v horách, ve městech i u moře) prodej letenek Cestovní kancelář Jablonec nad Nisou vychází klientům vstříc Cestovní agentura Lenka Sedláková Jablonec nad Nisou zařizuje dovolené či letenky pro jednotlivce, rodiny, kolektivy přátel i firmy. Ke každému se zde přistupuje individuálně a zákazníkům jsou vždy nabídnuty optimální služby a doporučeny ty nejideálnější zájezdy vzhledem k jejich požadavkům. Každý zákazník je jiný, někdo upřednostňuje dobrodružství, někdo sportovní vyžití, někdo zase příjemný relax na pláži. Cestovní agentura Lenka Sedláková zajistí každému dovolenou přesně podle jeho gusta a možností. Proč zvolit cestovní agenturu Lenka Sedláková? Cestovní agentura Lenka Sedláková sídlí v Jablonci nad Nisou a zprostředkovává zájezdy všeho druhu pro každého. Výhodou je nejen příjemný a osobní přístup, ale i přijatelné ceny. Užijte si opravdu nezapomenutelné zážitky bez starostí a zbytečného stresu!

Autobusová doprava Adámkovi

Šumice 81, 671 75 Šumice
Potřebujete zajistit autobusovou dopravu pro soukromou akci, firemní akci, dovolenou, zájezd či školní výlet? Autodoprava Adámek se sídlem v Šumicích v okrese Znojmo se od roku 2009 zabývá zajištěním vnitrostátní a mezinárodní nepravidelné autobusové dopravy. Společnost je držitelem licencí pro všechny typy autobusové přepravy.  Pro cestovní kanceláře, školy i soukromé osoby Nezáleží na tom, potřebujete-li zajistit autobusovou dopravu pro školní výlet, zájezd cestovní kanceláře nebo soukromou či firemní akci. Autodoprava Adámek zajišťuje autobusovou dopravu pro všechny typy subjektů a dlouhodobě spolupracuje i s cestovními kancelářemi. Pro ty je v případě dlouhodobé spolupráce schopna nabídnout výhodné smluvní ceny.  Vozový park V současné době firma disponuje autobusy RENAULT a KAROSA a minibusem MERCEDES 815 D. Díky tomu je schopna zajistit vnitrostátní i mezinárodní autobusovou dopravu jak pro větší počet osob, tak pro menší skupiny. Autobus KAROSA disponuje kapacitou pro 50 cestujících a řidiče, minibus MERCEDES pak 20 místy pro cestující a místem pro řidiče. Autobusy udržují v perfektním stavu, aby byla zajištěna maximální spolehlivost a bezpečnost. Všechna sedadla jsou vybavena bezpečnostními pásy a autobusy i minibus disponují klimatizací, kávovarem, ledničkou, monitory, polohovatelnými sedadly či opěrkami.  Profesionální řidiči se postarají o bezpečnou jízdu Autobusová doprava Adámek s působností především v okrese Znojmo zaměstnává zkušené řidiče autobusů s mnohaletou praxí. Při zajištění vnitrostátní i mezinárodní autobusové dopravy je kladen velký důraz na spokojenost a pohodlí cestujících. Profesionální řidiči, kteří pravidelně procházejí lékařskými prohlídkami a školeními, se postarají o bezproblémovou cestu a dopraví vás až do cílové destinace. 

Cestovní kancelář CK MÁJ spol. s r.o

Česká 150/44, 370 01 České Budějovice
CK MÁJ spol. s r.o. je ryze česká cestovní kancelář, která se zaměřuje na pořádání zájezdů po celé Evropě, a to nejen s bezpečnou autobusovou dopravou. V nabídce jsou pobyty u moře (letecky, autobusem, vlastní dopravou), poznávací zájezdy, víkendové zájezdy i jednodenní výlety, lázeňské pobyty v termíních lázních Maďarska, Slovenska, Slovinska, Německa, Rakouska aj. Od října do května se můžete každou sobotu ohřát v léčivé vodě termálních lázní Bad Füssing v Německu. Do různých destinací můžete cestovat v zimě i v létě. Kancelář organizuje i lyžařské zájezdy, cykloturistiku nebo výlety pro školy a školky. Vnitrostátní autobusová doprava: po krásách Česka S cestovní kanceláří MÁJ máte možnost prozkoumat nádherná místa v Česku, aniž byste museli opustit hranice našeho státu. Vnitrostátní autobusová doprava vás zaveze pohodlně a bezpečně na výlety a pobyty do Jeseníků, na Ještěd, Adršpašsko, Moravský kras, Prachovské skály i např. na prohlídku zlínského zámku, zámku Kuks, Veltrusy, nebo hradů Karlštejn, Křivoklát, Hazmburg, Kozel, Houska. Nemusíte si lámat hlavu s tím, jak se na výlety a pobyty dopravit, protože dopravu zajišťuje CK MÁJ prostřednictvím vnitrostátní autobusové dopravy. K dispozici jsou autobusy pro 59, 55, 53, 49, 27 nebo dokonce jen 8 osob. Odjezdy jsou většinou v ranních hodinách z Českých Budějovic. Autobus vás zaveze i na relaxační den do Pasohlávek na Moravě nebo Aquapalace v Praze, kde si můžete užít den plný koupání a zábavy. Mezinárodní autobusová doprava – na dovolenou bezpečně a pohodlně Především v létě si můžete užít zájezdy po téměř celé Evropě. Na výběr je mezi krátkými i delšími poznávacími výlety například po přírodních krásách Chorvatska, Rakouska, Černé Hory i Švýcarska. V nabídce je také třináctidenní výlet na norské Lofoty nebo cestování po Anglii. Pokud ale toužíte spíše po poklidných dnech u moře na pláži, CK MÁJ má pro vás na výběr země jako Řecko, Španělsko, Itálie a Chorvatsko. Na všechny destinace vás odveze moderní mezinárodní autobusová doprava. K dispozici je také na výběr mezi mnohými maďarskými terminálními lázněmi.  CK MÁJ se snaží vždy uspokojit přání svých klientů, proto zajišťuje i výlety přímo na míru, a to pro školy, školky i kolektivy. Hlavním cílem je naplnit vaše představy o krásně a pohodově strávené dovolené podle vašich představ. Lázeňské pobyty Maďarsko

JV TRANSIT s.r.o. – autobusová přeprava

náměstí Svobody 1103, 565 01 Choceň
Společnost JV TRANSIT s.r.o. se sídlem v Chocni poskytuje služby v oblasti přepravy osob. Disponuje minibusy, mikrobusy i klasickými autobusy, proto dokáže za přiměřenou cenou připravit požadovaný počet osob. Společnost provozuje vnitrostátní i mezinárodní autobusovou dopravu. Svou službu zajišťuje koncovým klientům, firmám, spolkům, školám a dalším subjektům. Přeprava osob minibusy, mikrobusy i autobusy Potřebujete přepravit určitý počet osob na dané místo? Ať už se bude jednat několikakilometrovou cestu nebo zájezd k moři, společnost JV TRANSIT s.r.o. se o to postará. Disponuje mikrobusy, minibusy i autobusy a je schopna zajistit přepravu od 7 do 45 osob. Dále je vybavena dvěma přívěsy, jeden je určen pro přepravu libovolných zavazadel a nákladu, druhý je zkonstruován za účelem přepravy až 22 jízdních kol. Spolupráce s klienty z různých oblastí Díky rozsáhlému vozovému parku a vybavení v podobě přívěsů spolupracuje přepravní společnost s řadou klientů z nejrůznějších oblastí. Ke spokojeným klientům patří například úřady a instituce, soukromé společnosti, školy, cestovní kanceláře, mateřské školky, sportovní kluby i soukromé osoby. Každoročně přepravuje klienty na zájezdy k moři, poznávací výlety i zimní zájezdy. JV TRANSIT s.r.o. spolupracuje také s železničním dopravcem České dráhy, a.s., pro kterého zajišťuje pravidelné výluky i náhradní autobusovou dopravu při mimořádných událostech. Společnost spolupracuje i s dalšími dopravci, proto je schopna zajistit přepravu neomezeného počtu osob.

Nejlepší sirupy do kávy si vyrobíte sami doma a za pár korun

No, pro mne je káva KÁVA a měla by i kávou zůstat, tj. s čistou chutí a vůní kávy. A že cukr do kávy nepatří? ...

Entezopatie

Dobrý den p. Jano jsem na tom stejně, bolesti,které mám snad všude. Jak jste vy na tom ?Příspěvek je starý 4 r...

Krabičková dieta – zdravé stravování bez vaření a počítání kalorií

Zdravé stravování jsem si vyzkoušela taky, objednávala jsem čtyři měsíce a s jídlem a výslednou váhou jsem spo...

Tipy, jak ušetřit při nákupu kosmetiky a neslevit na kvalitě

Hodně zajímavých slev je také na https://slevovykupon.net/