Kouzlo pro pomoc ostatním

Kouzlo je určeno pro pomoc nešťastným lidem a lidem v nouzi. Provádí se za přibývajícího Měsíce, nejlépe když Měsíc prochází znamením Ryb, Vodnáře nebo Blíženců.

Potřebujete: láhev pramenité vody, skleněnou nádobu a skleněný knoflík nebo kuličku – více kusů.

Vyberte si projekt nebo plán, kterému chcete pomoci. Běžte k řece s přichystanými předměty. U vody si vezměte do rukou nádobu s vodou a zkuste si ci nejintenzivněji představit, že je nalezeno řešení situace, na kterou kouzlíte. Polovinu pramenité vody vlijte do řeky a přitom opakujte:

"Každá řeka se vlévá do moře a každý oceán se vlévá do jiného. Déšť vytažený z moře padá zpátky na zem. Všichni lidé jsou bratry. Ať mé přání prolétne celým světem a dostane se k těm, kdo mají největší nouzi."

Vytáhněte skleněné kuličky a vhoďte je do řeky. Zbytek pramenité vody přelijte do skleněné nádoby a vezměte s sebou domů. Tam nádobu postavte na viditelné místo, abyste si vždy připomněli své dobré přání.


Stáhnout v PDF

Přečteno: 4709xRozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

neverim ze to funguje pokud ano kdo mi zaplati plastiku poprsi??? jsem zoufala nestastna moje sebevedomi uz nemam leta zivot me nebavy pomozte mi prosim

to kouzlo je stejne pro pomoc ostastnim - viz "navod" :-) ne sobe :-) ale je to takove dvojite kouzlo, kdo preje ostatnim, tomu se take "dostane" :-)

to jo uz sem prala tolikrat a za cely zivot se mi nic nedostalo jen me zivot vse bere a strka klacky pd nohy manzela mi vzal co jeste co?????

nevím, záleží co ještě máte, všechno může vzít.

to pekne dekuji to uz nemusim zit dal stakovou

… všechny příspěvky

Pro dobr věci se čas vždy najde !!!

kdyby lidičky praktikovali nejvíce tenhle rituál a nehonili se jen za svým prospěchem byl by už dávno na tom celý svět i oni sami daleko líp!!!!

opravdu ta kouzla fungují?????????

… všechny příspěvky