Kouzlo na přilákání vyvoleného

Kouzlo se provádí za přibývajícího Měsíce. Slouží k přivolání vaší vysněné lásky, vašeho vyvoleného nebo vyvolené.

Budete potřebovat: 2 svíce, vaši fotku a fotku vyvoleného, kancelářskou sponu, papír, lak (jakýkoliv).

Obě vaše fotky sepněte k sobě sponou, zapalte svíčky a pod ně položte sepnuté fotky. Vezměte papír a nakapejte na něj vosk ze svíček. Do vosku vyryjte vaše a jeho jméno, mezi nimi udělejte +. Vosk přetřete lakem a papír zapalte svíčkami. Když papír bude hořet a pokud shoří celý, bude vaše prosba vyslyšena.


Stáhnout v PDF

Přečteno: 12106xRozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Moja rada, keď máte mať lásku a svojho vyvoleného-vyvolenú všetko príde v pravý čas, je to len na nás a našom postoji :-)

Tohle je ta největší černá magie, která se odesílateli vrátí v násobku. !!!!!

Dobrý den, jaké svíčky použít, protože jinak vosk steče na fotky. Jak jsem četla fotky se mají uschovat až do splnění přání. Tímpádem budou v pité do vosku. Je důležitá barva?

Pekný deň, Chcem sa spýtať, že čo potom s tými fotkami?? mam ich vyhodit aj zo sponou? alebo aj tie sa maju spalit ? a popol vyhodit? alebo?
Ďakujem za rady... :)

Dobrý den, myslím že fotky by měly zůstat k sobě připnuté, dokud se kouzlo nevyplní, a klidně i potom. Určitě bych je nepálila..

Ahoj, mám tady pěknou sbírku knih o magii, věštění, horoskopech a numerologii.
Všechny knížky jsou v perfektním stavu, ač jsem v nich četla a listovala velmi často. Teď už jsem na tyto věci příliš stará a mám trochu jiné starosti. Přesto si všechny knihy velmi chválím.

10 knih za PĚTISTOVKU - to je myslím dobrá nabídka... Kdyby si někdo z vás vzal… celý příspěvek

prosim Vas mate jeste ty knizky na prodej ? Dekuj za odpoved.

Ano souhlasím s Vámi - ze svobodné vůle,pro dobro všech. Vylučuji ze svého života jakékoliv pocity manipulace.. něco v tom smyslu by při tomto kouzlu mělo určitě zaznít...

Toto kouzlo je stručně zmíněno v kapitole Tři druhy satanského rituálu v Satanské bibli jakožto kouzlo lásky...nicméně s pozitivním dojmem mám pocit,že satanismus se vliven Zlatého věku již pozvolna přežívá a síly zla jsou téměř na okraji vlivu. Ve shodě s Jeho vůlí
pro blaho všech
a tak se staň!