Cassie
01. 02. 2023

Styling psů Brno - vše pro zdravější a krásnější pejsky

Ve Wellness centru pro pejsky Styling psů v Brně nabízejí komplexní péči o kůži a srst psů všech plemen. Cílem této firmy je nejenom poskytovat estetickou úpravu srsti, ale především pečovat o zdraví kůže a srsti psa. Během práce využívají produkty od značky Iv San Bernard, jež dokáží poskytnout čtyřnohému mazlíčkovy skutečně maximálně šetrnou péči.

Kromě základního stříhání psů a trimování srsti se zde zabývají taktéž péčí o problematickou kůži a srst. Jak? Kupříkladu formou hloubkových čistících masek nebo medikovaných koupelí. Stejně tak v tomto salónu dokáží vyřešit problémy s nadměrným línáním, nekvalitní srstí či s tvorbou lupů a mazu. Díky kombinaci kvalitních produktů a správné technice práce to navíc dokáží zcela bez invazivního holení strojkem.

Pokud tedy poptáváte profesionální a šetrný způsob, jak nechat pečovat o vašeho čtyřnohého kamaráda, tak tyto poskytované dermato-kosmetické služby jsou přesně to, co hledáte.

Dokonalá péče o srst a kůži pro pejsky

Kompletní péče o srst a kožní problémy zvířat je ve zdejším salonu nabízena MVDr. Rostislavou Fábikovou, specializující se na dermatologickou léčbu zvířat. Tyto služby zahrnují standardní péči o srst v podobě střihu a trimování, během nějž se provádí čištění uší, depilace vnějšího zvukovodu, péče o oční okolí, stříhání drápků, čistící koupel, vysoušení a vyčesávání. K dispozici je zde také řada dermatologických léčebných kúr, jako jsou zmíněné medikované koupele, regenerační kúry či kúry proti zápachu a lupům.

V rámci veterinární dermatologie MVDr. Fábikové se nabízí také kompletní diagnostika a léčba, alergologie, léčba laserem či tradiční a alternativní medicínou, jako je homeopatie a omotoxikologie. Pro udržení zdravé srsti se zde zas provádí pravidelné rozčesávání a čistící koupele. 

Prodej produktů pro péči o psí srst

Je zde také nabízen prodej produktů pro péči o srst, kožní a jiné problémy zvířat od značek Iv San Bernard a Dokonalá láska - jmenovitě nabídka čitá kupříkladu profesionální kartáče a hřebeny, přírodní prostředky proti blechám a klíšťatům, a potřeby pro péči o zuby psů. Pravidelně se tu konají i různé semináře a workshopy na témata týkající se péče o zvířata. V nabídce nechybí ani stříhání drápků, jež je důležité pro udržení zdravých a funkčních tlapek - příliš dlouhé drápky totiž mohou způsobovat bolest a snadno se poškodit.

Péče o uši, jež je tu též nabízena, je rovněž důležitá, protože uši mohou být náchylné k infekcím a jiným problémům. V neposlední řadě služby této firmy zahrnují čištění zubů a jejich kontrolu na případné problémy, jako jsou zubní kazy a paradentóza. Stejně tak důležitou součástí péče o zdraví psa je čištění análních žlázek - ty produkují maz, který slouží jakožto přirozená ochrana proti parazitům a infekcím.

Vytisknout stránku Stáhnout v PDFVložit příspěvek

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuze k mazlíčkům: 0 příspěvků

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Další články

Video týdne

Taky se občas po práci cítíte tak, že si říkáte: ať mi všichni třeba vlezou na záda!? Dnes už prostě nic dělat nebudu...

Komentáře ke článkům

Práce u počítače vestoje? Odhalte benefity standing office!

<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url]
https://www.seznam.cz/ ...

Práce u počítače vestoje? Odhalte benefity standing office!

Stání je pro zdraví nejhorší možná "činnost". Odrovnáváte si páteř, klouby, narušujete krevní oběh, přetěžujet...

Dobrý kontakt

MUDr. Blanka Studýnková: praktická lékařka Rakvice

Jste z Rakvic nebo okolí a hledáte…

EWOPHARMA: léčivé přípravky, distribuce a internetový prodej, Praha

Společnost EWOPHARMA je obchodní…

Krajcar, s.r.o.: kvalitní koupelnový nábytek

Koupelnový nábytek: skří…

Mateřská škola Dobřichovice: Děti učíme dobrému vztahu k přírodě

Bezpečí, jistota, vzájemné…