SEX SHOP Náchod – prodej erotického zboží

Hračky pro dospělé v širokém sortimentu a kvalitě naleznete v oblíbeném obchodě Sex shop Náchod. Za léta svého provozu si získal řadu spokojených zákazníků, kteří se i rádi vrací. Můžete se spolehnout na diskrétní a profesionální služby, pokud se rozhodnete pořídit si erotickou hračku nebo prádlo. Zkušený personál vám s výběrem rád pomůže.

Sexshop nabízí erotické pomůcky i erotické prádlo

Zákazníci najdou v sex shopu erotické pomůcky všeho druhu podle přání a požadavků. Pokud náhodou nebude požadované zboží skladem, lze ho objednat a bude dodáno v krátké lhůtě. Sex shop Náchod také nabízí erotické žertovné zboží. Pokud si chcete svůj vztah zpestřit a ještě se u toho pobavit, možná najdete to, co hledáte. K dispozici je i výběr erotického prádla. Zařazený sortiment je vybírán s ohledem na dobrou kvalitu za přijatelnou cenu.

Profesionální a vstřícná obsluha, která ochotně poradí

V sex shopu pracuje vždy příjemná, profesionální a ochotná obsluha. Ráda poradí s výběrem konkrétní pomůcky, vysvětlí používání a odpoví na veškeré otázky. Zákazníkům se pokaždé plně věnuje a ráda ukáže všechno dostupné zboží. 

Sex shop Náchod je v provozu takřka 30 let, během kterých si získal stálou klientelu. Noví zájemci ale přicházejí každým dnem. Obchod najdete ve městě Náchod na pěší zóně v ulici Kamenice 136

Otevřeno zde mají každý všední den od 13 do 17 hodin. V sobotu pak od 9:30 do 11:30. Pokud ale zákazníci potřebují obchod navštívit mimo otevírací dobu, dá se návštěva telefonicky domluvit na jiný čas.

Registrovaná porodní asistentka

Mgr. Hanka Brožová                       Centrum zdraví Abelia                          Žižkova tř. 1321/1, 370 01 České Budějovice
+420 608 562 693
Mgr. Hanka Brožová Porodní asistentka nebo chcete-li porodní bába Hanka Brožová nabízí kompletní asistenci pro nastávající maminky, která zahrnuje nejen předporodní kurzy a doprovod k porodu, ale také masáže pro těhotné, službu vaginální mapování, tantrajógu, psychickou podporu během přípravy na porod i samotného porodu.   Komplexní příprava na alternativní porod  Hanka Brožová se také stará o budoucí maminky, které mají zájem o alternativní porod bez nutnosti návštěvy zdravotnického zařízení. Domácí porod je stále vyhledávanější alternativou a porodní bába má dostatečné zkušenosti a vzdělání k tomu, aby porod doma dopadl bez komplikací. K přípravě na bezproblémový porod patří také účinná relaxace v podobě specializovaných masáží pro těhotné, posilování pánevního dna a dalších technik, kterými vás zkušená porodní asistentka provede.  

Karmalogie a diagnostická kineziologie Anna Bednářová

České Budějovice
+420 606 201 567
Anna Bednářová se zabývá prevencí nemocí, které mají původ v nezdravém stravování a stresu, poradenstvím v oblasti zdravého životního stylu, kineziologií pomocí přístrojové techniky a karmalogií. Nabízí také doplňky stravy čínské medicímy Tiens a Sibiřské zdraví. Jak vám pomůže karmalogie a diagnostická kineziologie?  Karmalogie je odvětví zabývající se řešením problémů v osobním i profesním životě a prevencí možných zdravotních potíží podle data narození.  Diagnostická kineziologie pracuje na principu proudění energií, akupunkturních bodů a meridiánech. Získává informace o stavu orgánů a tkání a vyhodnocuje zatížení organismu i jednotlivých orgánů, poškození tkání, překyselení organismu atd. Zkušený diagnostik poté navrhne optimální řešení nalezených problémů pomocí šetrných metod, detoxikace organismu a použití přírodních doplňků stravy. Diagnostická kineziologie je hodná jak pro řešení zdravotních problémů, tak i jako účinná prevence chorob. 

EFT centrum CB Alice Bláhová: účinná pomoc od stresu a neúspěchu

Jana Čarka 1688/4, 370 06 České Budějovice
+420 775 105 161
EFT je uznávaná terapeutická metoda nazývaná také technika emoční svobody. Vychází z poznatků lékařské vědy, které potvrzují původ většiny onemocnění ve stresu, úzkostech, potlačených emocích a negativním myšlení. Metoda EFT tyto nahromaděné negativní bloky uvolňuje, a s tím spouští samouzdravovací systém organismu.  EFT terapie České Budějovice Alice Bláhová nabízí komplexní služby, které vás dokáží zbavit nahromaděného stresu, nízkého sebevědomí, dlouhodobých fyzických i psychických obtíží a dalších potíží, které vám brání svobodně žít, radovat se ze života a užívat si mezilidské vztahy. EFT metoda je podpořena akupresurním poťukáváním a harmonizací energií, jejichž pozitivní vliv pocítíte už po jednom sezení. Doplňující používané techniky NLP, Germánská nová medicína, koučink, Kvantové metody, přepsání Matrixu, urychlují výsledný efekt úlevy. Příklady použití: Fyzické tělo: příčiny i projevy všech nemocí včetně chronických a tzv. nevyléčitelných, různé bolesti, trávicí potíže, diabetes, problémy s pohybovým aparátem, úrazy, trauma, alergie, záněty, neplodnost, nádory atd. Psychické problémy: strachy, fobie, úzkosti, stres, trauma, hněv, závislosti (kouření, chutě na jídlo), stud, vina, deprese, nespavost, nízké sebevědomí, tréma, vztahové problémy, nezdravé vzorce chování, překážky v dosahování cílů a hojnosti Změna přístupu k životu:  změna podvědomých programů a nezdravého chování, koučování pro úspěch Absolvovat můžete i EFT kurzy a  FASTER EFT, který je rychlejší metodou a patří mezi nejefektivnější způsoby pomoci ke změně života, svobodě a vnitřní síle.  EFT MANUÁL ZDARMA ke stažení zde

Biorezonance proti závislostem - Revitália antinikotinové centrum Hradec Králové

Mrštíkova 1122, 500 09 Hradec Králové - Malšovice
+420 800 101 029
Biorezonance je účinná bezbolestná metoda založená na přeměně frekvenčních obrazů zodpovědných mimo jiné i za závislosti na nikotinu, alkoholu a jiných drogách. Biorezonanční terapie má za cíl vrátit do organismu léčivé terapeutické vlnění, které působí proti příčinám nemoci či závislosti. Revitália - antinikotinové centrum se zabývá odvykáním kouření a léčbou dalších závislostí právě za pomocí biorezonance přístrojem Bicom podpořené terapií bachovými esencemi.  Co je možné vyléčit pomocí biorezonance?  závislost na nikotinu, alkoholu a jiných drogách alergie, ekzémy, vyrážky a záněty kůže autoimunitní onemocnění choroby způsobené plísněmi a parazity nemoci vnitřních orgánů hormonální nerovnováha a menstruační bolesti úrazy, zlomeniny, popáleniny nadváha Pobočky Revitália - antinikotinové centrum najdete nejen v Hradci Králové, ale také ve městech Praha, Liberec a Plzeň. 

Posmrtný život: Co je po smrti? Odchází naše duše skutečně do věčné blaženosti?

Se schizofrenií nejsem v životě spokojený a štastný, žiju v neustálích obavách, ve strachu a v neduvěře k sobě...

Váhy – Horoskop 2024

Dobry den, rada čtu horoskopy ale tech reklam co tam skáče neustále ,clovek se nemuze soustředit a nastvane je...

Nejslavnější čeští řezbáři z historie i současnosti

KOntaktujte mě ohledně řezbářství-historie na: vs-sova@seznam.cz, anebo tel.723547413
S pozdravem
Soudil

Krabičková dieta – zdravé stravování bez vaření a počítání kalorií

Zdravé stravování jsem si vyzkoušela taky, objednávala jsem čtyři měsíce a s jídlem a výslednou váhou jsem spo...

Tipy, jak ušetřit při nákupu kosmetiky a neslevit na kvalitě

Hodně zajímavých slev je také na https://slevovykupon.net/