Říká se tisíc lidí, tisíc chutí - a u vína to platí dvojnásobně. Víno je jedinečný nápoj, který může každého zaujmout něčím jiným. Nejde zde jen o jedinečnost chutě, ale také o vůni a barvu. Vinařství Pavlovín proto nabízí širokou škálu odrůd včetně těch nejžádanějších, jako jsou Sauvignon, Rulandské modré nebo Chardonay. S rozmanitou nabídkou však neklesá na kvalitě. Každá odrůda vyžaduje odlišný přístup, na což ve Vinařství Pavlovín nezapomínají.

Moravská nátura obstála ve světě

Přestože velkopavlovická oblast je jen malým koutkem země, dokázaly vína z této oblasti, že se dokážou prosadit vedle světových značek. Chardonay, výběr z hroznů roku 2015, získalo opakovaně zlaté medaile na různých soutěžích po celé republice. Kromě úspěchu doma však vyrazily vína Pavlovín také dech v zahraničí, a to například v Rakousku nebo až v Izraeli.

Široká škála výrobků vinařství Velké Pavlovice

Jelikož stoupá poptávka po moravském víně, nabízí vinařství kvalitní vína tak, aby i jejich cena byla příznivá pro koncového zákazníka. Do lahví se dostanou jen vína, která mají co nabídnout a mohou zaručit touhu po otevření další lahve. Vína, která se dostávají konzumentům na stůl, jsou minimálně v jakostní či kabinetní kvalitě, řada z nich dosáhla i kvality pozdních sběrů.

Moderní technologie nezapomínají na moravské tradice

Nejnovější výrobní postupy a techniky skladování dovolují výrobcům vína z těch nejkvalitnějších hroznů vytěžit to nejlepší. Vína jsou vyrobena tak, aby byla svěží, s minerálním charakterem a příjemným aroma. Lahve jsou vyzdobeny moderním designem a dokážou potěšit také svým vzhledem. Vinařství se také zaměřuje na dárkový prodej vín a nabízí zakoupení vína ve zdobené dřevěné bedýnce.