Studio Dobrý spánek pomáhá klientům s výběrem vhodných postelí, zdravotních matrací, polštářů i dalších produktů, které pomohou se zdravotními problémy a zajistí kvalitní odpočinek a regeneraci po náročném dni. Nabízíme certifikované výrobky prvotřídná jakosti, a to včetně odborného poradenství.

Velký showroom pro zdravý spánek

Ve studiu zdravého spánku v Boskovicích se nachází velký showroom, ve kterém si zákazníci nabízené produkty mohou sami vyzkoušet. Mají jedinečnou možnost prohlédnout si a osobně otestovat kvalitní postele, zdravotní matrace a kompletní vybavení do ložnice či dětského pokoje.

Rozsah produktů, které dopomohou ke kvalitnímu spánku, je opravdu široký. Ve studiu zdravého spánku jsou vystaveny postele, noční stolky, skříně, rošty. Poležet a vyzkoušet si můžete matraci či anatomický polštář. Stálá nabídka 20 druhů antialergických lůžkovin, více jak 150 druhů povlečení, prostěradla, matracové chrániče, deky či doplňky. Velký zájem je o katalytické lampy na čištění vzduchu a difuzéry. Většinu produktů je firma schopna dodat i v atypickém provedení.

Nejvyšší zdravotní certifikace výrobků

Základem kvalitního a zdravého spaní je zdravotní matrace. Vychází z doporučení anatoma, ortopeda, kožního lékaře, spánkového specialisty a dalších odborníků. Zdravotní matrace, poskytované v rámci studia zdravého spaní, se pyšní nejvyšší zdravotní certifikací Medical Device Class 1, která platí v rámci celé EU. Tato certifikace umožňuje v České republice nákup matrací a polštářů s 15% DPH jako zdravotní produkt 1. kategorie.  Udělení certifikátu předchází náročné testování, které prokáže, že konkrétní matrace má pozitivní účinky na lidské zdraví.

Certifikovaná zdravotní matrace poskytne dokonalou oporu a regeneraci páteři, svalům i kloubům během spánku, snižuje i počet otočení při spánku. Matrace disponují rovněž certifikátem Oeko-tex, který garantuje absenci zdraví škodlivých materiálů

Chcete zlepšit kvalitu spánku a tím vyřešit i zdravotní problémy? Navštivte studio zdravého spánku v Boskovicích, ve kterém získáte spoustu cenných rad a vyberete si konkrétní produkty, jež vám pomohou na cestě za zdravým spánkem.