Hlavička

Poliklinika Stříbrníky v Ústí nad Labem sdružuje specialisty mnoha lékařských oborů

7. 10. 2019

Ať už hledáte ve svém městě spolehlivého praktického lékaře, nebo specialistu s konkrétním lékařským zaměřením, vyhledejte místní polikliniku. Hlavní výhoda poliklinik spočívá ve sdružování většího počtu lékařů s různým zaměřením, kteří spolu obvykle úzce spolupracují. Veškerou lékařskou péči tak najdete na jednom místě. Příkladem moderně zařízené polikliniky s dlouholetou tradicí je poliklinika Stříbrníky v Ústí nad Labem, která mimo jiné provozuje i vlastní lékárnu. Jaké služby mají pacienti k dispozici?

Poliklinika Stříbrníky – soukromé zařízení s tradicí

Poliklinika Stříbrníky v Ústí nad Labem je ukázkovým příkladem dobře fungujícího soukromého zdravotnického zařízení, které sdružuje lékaře specialisty z mnoha oborů již řadu let. Poliklinika poskytuje komplexní zdravotní služby i péči pro pacienta na špičkové úrovni. To vše na jednom místě a ve spolupráci se všemi zdravotními pojišťovnami. Pojďme se blíže zaměřit na to, jaké ordinace a pracoviště se v Ústí nad Labem nachází.

Ordinace praktického lékaře

Snad žádná poliklinika se neobejdete bez ordinace praktického lékaře pro dospělé. Stejně tak je tomu i v případě polikliniky Stříbrníky, ve které v současnosti působí lékaři MUDr. Otto Loucký a MUDr. Mária Nejedlá. Praktičtí lékaři věnují zvýšenou pozornost pacientům trpícím obezitou, diabetem, vysokým tlakem a dalšími chronickými chorobami. Ordinace praktického lékaře klade důraz také na péči o seniory. Nové pacienty registruje i v současné době. Praktičtí lékaři úzce spolupracují s dalšími specialisty, kteří sídlí v prostorách polikliniky, a v případě potřeby na ně své pacienty odkazují.

Diabetologická ordinace

Jednou z úzce specializovaných lékařských pracovišť v poliklinice Stříbrníky je diabetologická ordinace. V rámci ambulance provádí pravidelné kontroly diabetiků, a to včetně specializovaných krevních testů. Pacienti, kteří si sami aplikují inzulin, jsou poučeni o selfmonitoringu a vybavení potřebnými pomůckami k provádění aplikace. Diabetologická ordinace v Ústí nad Labem se zaměřuje na léčbu cukrovky I. i II. typu, pomáhá také při vytváření individuálního jídelníčku a při redukce hmotnosti.

Gynekologicko-porodnická ambulance

Přímo v prostorách polikliniky v Ústí nad Labem se nachází hojně navštěvovaná gynekologické-porodnická ambulance. Specializuje se na prevenci a léčbu gynekologických onemocnění, a to včetně provádění ultrazvukového vyšetření. Gynekologicko-porodnická ambulance zajišťuje kvalitní prenatální péči pro těhotné, dále provozuje antikoncepční poradnu, aplikaci očkování a řešení klimakterických potíží a související léčby.

Psychiatrická ambulance pro dospělé

Pro pacienty s různými typy duševních onemocnění je v poliklinice Stříbrníky k dispozici psychiatrická ambulance pro dospělé. Jedná se o moderní ambulanci v příjemném a diskrétním prostředí, která nabízí komplexní ambulantní psychiatrickou péči, diagnostiku a léčbu. Pomáhá pacientům s úzkostnými a depresivními poruchami, poruchami nálady, poruchami přizpůsobení a reakcí na stres či somatoformních poruch. V neposlední řadě se specializuje na léčbu duševních poruch ve stáří.

Klinika plastické chirurgie a estetické dermatologie

V Ústí nad Labem najdete také novou moderně zařízenou pobočku kliniky plastické a estetické chirurgie MEDICON Clinic. Klinika je vybavena recepcí, čekárnou, konzultační místností i zákrokovým sálem. Patří mezi profesionální zařízení s nejmodernějším technologických vybavení. Po celou dobu se o pacienty stará vstřícný a vyškolený personál pod vedením zkušeného plastického chirurga MUDr. Pavla Horyny. Pobočka MEDICOM Clinic nabízí kompletní konzultační a ambulantní služby, mezi které patří například tumescentní liposukce, operace očních víček, plastická operace uší či veškeré zákroky estetické dermatologie. Pobočka provádí také konzultace zákroků plastické chirurgie, které jsou prováděné v celkové anestezii na klinice v Praze.

Poliklinika Stříbrníky provozuje i vlastní lékárnu

Soukromá poliklinika Stříbrníky usiluje o maximální komfort pro své klienty, proto v prostorách zřídila i vlastní lékárnu s nadstandardním přístupem. Lékárna Stříbrníky nabízí široký sortiment léků i volně prodejných přípravků. Klientům nabízí i možnost vyřízení věrnostní karty, která držitelům přináší řadu výhod. Lékárna Stříbrníky také poskytuje všem zákazníkům výrazné slevy z doplatků léků, díky kterým ušetří nemalé finanční prostředky. Součástí poskytovaných služeb je odborné poradenství při odvykání kouření, redukci hmotnosti či výběru kvalitní kosmetiky.

Poliklinika Stříbrníky v Ústí nad Labem je skvělým příkladem dobře fungujícího zařízení, které přináší pacientům kvalitní zdravotnické služby na jednom místě. Pokud sami bydlíte v Ústí nad Labem nebo přilehlém okolí, přijďte se o kvalitách poskytovaných služeb přesvědčit sami.


Stáhnout v PDF
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

MAHA NARAYANA olej 180ml

MAHA NARAYANA olej 180 ml, Link Naturals Products Masážní olej dle ájurvédské…

Cena: 289 Kč  399 Kč 

Zubní pasta NEEM Ayucare 100g

Ájurvédská bylinná zubní pasta s neemem. Protizánětlivé a antibakteriální…

Cena: 98 Kč  118 Kč 

Kondicioner Kiss My Face - pro každodenní…

BIO kondicionér pro každodenní použití Zelený čaj a citrus Ta nejlepší BIO…

Cena: 179 Kč  249 Kč 

Kondicioner Kiss My Face - pro objem

BIO kondicionér pro objem - Kiss My Face Ta nejlepší BIO péče o vaše…

Cena: 179 Kč  249 Kč 

Spektrum zdraví Academy - spektrum zdraví

Dobrý kontakt k tématu

plot2

Péče Těně - sociální, ubytovací a odlehčovací služby pro seniory

Péče Těně je domov pro seniory a zdravotně postižené. Poskytuje sociální,...

Oblastní charita Strakonice zajišťuje zachování důstojného života

Každý člověk se může ocitnout v situaci, kdy potřebuje pomoc druhé osoby....

Fotolia_178659970_M

Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s.

Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s. je nestátní zdravotnické zařízení, které poskytuje lékařskou...

čerbák1

MUDr. Petr Čerbák, CSc.: chirurgická ambulance Brno, Kohoutovice

Potřebujete odbornou radu nebo zákrok v oblasti chirurgie? Zkušený lékař MUDr....

neurologie

Neurologie Sokolov s.r.o.: léčba pacientů s neurologickým onemocněním

Neurologická ambulance Sokolov sdružuje zkušené neurology, kteří se...

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte