EBOG CV s.r.o.: specialista na vzduchotechniku a klimatizace, Chomutov

Potřebujete provést dodávku nebo montáž klimatizace či vzduchotechniky? Obraťte se na společnost EBOG CV, která se v tomto oboru pohybuje již od roku 1989. Firma sídlí ve městě Chomutov a specializuje se právě na prodej i montáž vzduchotechniky. Součástí poskytovaných služeb jsou i dodávky klimatizačních zařízení. Společnost klade důraz na dodržování termínů a dbá na kvalitu provedených prací i použitých materiálů. Firma sídlí ve městě Chomutov, zakázky ale realizuje po celé republice. Klimatizace Chomutov.

Dodávka vzduchotechniky na klíč

Potřebujete ve svém provozu zhotovit kvalitní vzduchotechniku, která bude odpovídat vašim potřebám a požadavkům? Obraťte se na firmu EBOG CV, která dodává vzduchotechniku na klíč. Zajistí vše od počátečního projektu přes výrobu potrubí a dílčích komponentů až po samotnou montáž vzduchotechniky u klienta.

Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis. Na všechny činnosti v oblasti výroby a montáže vlastní společnost EBOG CV požadované atesty EU, které garantují vysokou kvalitu zařízení.

Rekonstrukce vzduchotechniky

Máte ve svém provozu systém vzduchotechniky, který už nesplňuje současné požadavky a potřebuje renovovat? Firma se specializuje také na kompletní rekonstrukce a opravy starší vzduchotechniky. Součástí poskytovaných služeb jsou konzultace a odborné poradenství, díky kterému bude váš stávající systém vzduchotechniky upraven a rekonstruován v závislosti na konkrétních potřebách. Společnost se postará o kompletní řešení na klíč.

Dodávka a montáže klimatizací

Společnost z Chomutova se specializuje také na dodávky a montáže klimatizací. Zákazníci si vyberou z rozsáhlé nabídky ventilátorů a jednotek. Firma realizuje i teplovzdušné vytápění a je schopna vyhovět náročným zadáním klienta. V případě zájmu společnost ochotně poradí, pomůže i s výběrem konkrétního typu větrání a ventilace.

Servis klimatizací

Vodní filtry Ceramica Stefani - NEW WEST s.r.o.

Na Valech 417/19, 412 01 Litoměřice
+420 604 605 233
Vodní filtry Ceramica Stefani, které vám přináší společnost NEW WEST s.r.o., z vody spolehlivě odstraňují chlór. Díky tomu si můžete vychutnat ještě lepší čaj nebo kávu. Úprava vody vodními filtry se vašemu zdraví vyplatí!

Ing. Alena Meletová - čističky vzduchu

Srnčí 5, 641 00 Brno
+420 776 414 664
Certifikované čističky vzduchu - jsme výhradním dovozcem výrobků spoelčnosti 000-Čistý vzduch pro Českou a Slovenskou republiku. Provozujeme maloobchod, velkoobchod, zajišťujeme i servis - záruční, pozáruční. V oblasti čističky vzduchu poskytujeme také odborné poradenství.

AQUEL BOHEMIA s.r.o.

Vesecká 97, 460 06 Liberec
+420 482 424 111
Filtry na vodu pomáhají ke zlepšení kvality vody v domácnostech i firmách. Starejte se o to, co pijete!

Nábytek MAX: Zakázkový nábytek na míru Praha 5

Radlická 3301/68, 150 00 Praha 5
+420 257 310 032
Nábytek MAX navrhuje, vyrábí a dodává kvalitní nábytek na míru pro celou ČR. Společnost disponuje odborníky z oblasti interiérového designu a zakázkové výroby, samozřejmostí je 3D návrh nábytku přesně odpovídajícího vašemu stylu zdarma. Ani atypický zakázkový nábytek není žádný problém. Stačí se jen obrátit na interiérové studio na Praze 5. nábytek na míru - 3D návrh zdarma - interiérové studio

Těžké kovy v těle - o jaké kovy jde, co mohou způsobovat, odkud je získáváme a jak se jich zbavit

Chtěl jsem se optat jestli nevíte jak mám postupovat když mám narkolepsií s kataplexií,jestli se toho mohu zba...

Krabičková dieta – zdravé stravování bez vaření a počítání kalorií

Zdravé stravování jsem si vyzkoušela taky, objednávala jsem čtyři měsíce a s jídlem a výslednou váhou jsem spo...

Tipy, jak ušetřit při nákupu kosmetiky a neslevit na kvalitě

Hodně zajímavých slev je také na https://slevovykupon.net/