Kulturní dům Kopřivnice: kultura, kino, knihovna i infocentrum

Kulturní dům v Kopřivnici se nachází přímo v centru města, a to v blízkosti hotelu Tatra. Je významným centrem kultury a dějištěm mnoha kulturních a společenských akcí. KD Kopřivnice tvoří dva propojené objekty, které se využívají k pořádání divadel, koncertů, výstav, besed, schůzí a jiných akcí. Nedílnou součástí činnosti KD Kopřivnice je také provoz kina, knihovny, infocentra či kavárny.

Centrum kultury ve městě Kopřivnice

Kulturní dům Kopřivnice je významným centrem kultury. Kromě velkých prostorů využívaných k pořádání různých akcí (koncertů, výstav, setkání, besed, divadelních představení) se zde nachází také kino, infocentrum a knihovna.

Kino v Kopřivnici se pyšní moderně vybaveným sálem s celkovou kapacitou 155 míst. Kino se využívá také jako víceúčelový sál k pořádání přednášek, seminářů nebo prezentací. Návštěvníci Kopřivnice pak mohou využít služeb informačního centra, které jim poskytne zajímavé informace a předá tipy na turistická místa v okolí i aktuálně probíhající akce či výstavy. V prostorách KD se nachází také hlavní pobočka městské knihovny.

Pronájem prostorů v KD Kopřivnice

Plánujete pořádání přednášky, konference, semináře nebo jiné akce? Pak využijte pronájmu některého z mnoha prostorů, které se v KD Kopřivnice nachází. K pronájmu jsou k dispozici velký a malý sál, kinosál, zrcadlový sál, akademická posluchárna, bar Pomněnka, zkušebny v suterénu i místnost vedle informačního centra. Bližší informace naleznete na internetových stránkách KD.

Provoz kavárny a občerstvení

Přímo ve foyer kina v prvním patře nad vstupem do Technického muzea Tatra se nachází Bar 603. Jedná se o kavárnu a občerstvení, které je provozováno přímo Kulturním domem Kopřivnice. Návštěvníkům je k dispozici zejména během promítání kina a v průběhu kulturních akcí.

Bořanovická královská opera

Vinohradská 2165/48, 12000 Praha 2
737890932
Bořanovická královská Opera na Praze 2 ve Vinohradské ulici poskytuje nádherné prostory Maceškova paláce k pronájmu. Hledáte-li reprezentativní prostory pro společenské akce, firemní večírky nebo semináře, je tato adresa ideální. Kromě pronájmu prostor na akce všeho druhu nabízíme také prezentační, projekční a ozvučovací techniku či cateringové služby.

Eva Kočová-AVE Galerie Kotelna Říčany

Plynární ulice 1815/1, 25101 Øíčany
323604137
Říčanská Galerie Kotelna pořádá a organizuje vernisáže a výstavy moderního umění. Poskytuje odborné poradenství v oblasti investic do umění a podporuje začínající perspektivní umělce v jejich tvorbě. Galerie Kotelna zprostředkuje také příležitosti pro mladé umělce.

AuroGenio Art s.r.o.

Revoluční 2, 11000 Praha 1
777479846
Investice do umění či zlata a stříbra je jistotou, že vaše finance budou uloženy rozumně. Hodnota uměleckých děl či vzácných kovů stále stoupá, na rozdíl od hodnoty peněz uložených v bance. V AuroGenio Art vám poskytneme veškeré informace i servis spojený s investicí do umění, zlata či stříbra.

Vltavská sága s.r.o. - Art Saga Nová prodejní galerie Praha

Vinohradská 1596/29, 12000 Praha 2
776818453
David Gerstein je současný umělec a zakladatel nového uměleckého směru. Jeho díla jsou k vidění i zakoupení v prodejní galerii Art Saga, která se nachází ve Vinohradské ulici v Praze. Je jedinou galerií ve východní Evropě, která je věnovaná tvorbě tohoto originálního malíře a designéra.

Kozoroh – Horoskop 2024

To co je zde o kozorohu napsáno, jsou jen lži. Tohle bych spíš trestal upálením.

Posmrtný život: Co je po smrti? Odchází naše duše skutečně do věčné blaženosti?

Se schizofrenií nejsem v životě spokojený a štastný, žiju v neustálích obavách, ve strachu a v neduvěře k sobě...

Váhy – Horoskop 2024

Dobry den, rada čtu horoskopy ale tech reklam co tam skáče neustále ,clovek se nemuze soustředit a nastvane je...

Krabičková dieta – zdravé stravování bez vaření a počítání kalorií

Zdravé stravování jsem si vyzkoušela taky, objednávala jsem čtyři měsíce a s jídlem a výslednou váhou jsem spo...

Tipy, jak ušetřit při nákupu kosmetiky a neslevit na kvalitě

Hodně zajímavých slev je také na https://slevovykupon.net/