Potřebujete uvázat kytici pro svou drahou polovičku, sháníte velký pugét pro maminku na narozeniny nebo si chcete vyzdobit kancelář pokojovou květinou? V brněnské části Líšeň najdete Květinářství Hanna Nazaruk. Kromě květin zde koupíte i dekorace, svíčky, květinové obaly nebo umělé květiny.
Květinářství v Brně s čerstvými a nádhernými květinami
Krásné barevné tulipány, úžasně vonící růže, pestré karafiáty nebo sytě červené anthurie. Květinářství Hanna Nazaruk v Brně v Líšni se pyšní skutečně širokou nabídkou krásných, a především čerstvých řezaných květin.
Zkušená floristka pro Vás uváže kytici podle vašich představ a přání. Klidně přijděte s fotografií kytice a v květinářství vám připraví nádherný pugét k nejrůznějším slavnostním příležitostem jako jsou narozeniny, svátky, promoce, výročí, narození dítěte a další. Samozřejmostí je také vázání svatebních květin.
Dekorace, svíčky i umělé květiny
V květinářství ovšem nekoupíte jen květiny a kytice. Na výběr máte taktéž dekorace do bytu i kanceláře. Koupíte tu vonné svíčky, dárkové předměty, hrnkové květiny, ale i umělé květiny, květinové obaly a sezónní dekorace do interiéru (Vánoce, Velikonoce).
Otevírací doba květinářství Brno – Líšeň
- Po – pá: 8 až 18
- So – 8 až 14
Karmický vztah nebo opravdová láska? Naučte se je od sebe rozeznávat
Karmický vztah nebo opravdová láska? Naučte se je od sebe rozeznávat
Třinácté znamení Hadonoš: Jste narození v jiném znamení zvěrokruhu?
Ovlivňuje bydlení naše duševní zdraví?
Hodí se tepelné čerpadlo do starého domu?