Firma HTC servis s.r.o. už více jak deset let působí na českém trhu jako prodejce krmiv pro psy a kočky HAF & MŇAU. Stejně jako vy chce pro vaše mazlíčky jen to nejlepší - chutnou potravu jen z těch nejlepších surovin, na jejíž kvalitu se budete moct vždy spolehnout.

HAF - kvalitní krmiva pro psy z přírodních surovin

Krmiva HAF nejsou jen obyčejné psí konzervy, které koupíte v každém obchodě, ale kompletní strava plná vlákniny a bílkovin. Můžete si vybrat paštiky, vaničky i salámy s vysokým podílem masa. 

HAF paštiky jsou vyráběné z pečlivě vybíraných a šetrně zpracovávaných kvalitních surovin a jsou tak kompletním krmivem pro dospělé psy všech plemen. Receptura našich paštik je prověřená chuťovými pohárky našich nejvěrnějších zákazníků - vašich pejsků. Nejen, že jim moc chutná, nemůže jim ani nijak uškodit. Neobsahuje žádná barviva ani konzervanty. Paštiky jsou k mání s kuřetem a králíkem nebo ve variantě s hovězím a játry. 

Krmivo z HAF vaniček je dobře stravitelný, čistě přírodní produkt s originální vůní. Jakmile ji vás pejsek ucítí, hned bude vědět, jak moc vám na něm záleží. Už mu nebudete muset vařit - stačí jen vyklopit vaničku, krmivo rozkrájet na kostičky a podávat při pokojové teplotě. Dostupné jsou ve variantě s kuřecím a hovězím masem. 

Pokud chcete svému pejskovi udělat extra radost, určitě ho potěšíte také HAF salámem s 70% podílem masa. Vybrat si můžete ze dvou druhů, velkého hovězího (850g) a menšího, který kombinuje kuřecí i hovězí (450g). 

Kromě kompletních krmiv pro psy si můžete od HTC servisu koupit také doplňkový sortiment s vysokým obsahem kolagenu jako jsou žvýkací plátky nebo malé mlsoňky. Pokud se zároveň snažíte udržovat dostatečnou zubní hygienu vašeho mazlíčka, uvítáte také dentální pochoutky nebo psí zubní kartáčky.

Salámeček

Na MŇAU si pochutná každá kočka

Chceme dělat radost nejen vašim psům, ale i kočkám. Mohou si pochutnat na lahodných paštikách a granulích. 

MŇAU paštiky jsou kompletním krmivem, které si vaše kočka zamiluje. Můžete si vybrat hned ze dvou naprosto odlišných variací. Pokud máte pocit, že přišel čas na zdravou stravu, jasná volba je paštika s lososem a pstruhem. Nebo možná má vaše kočka chuť na maso - v tom případě ji potěšíte paštikou s kuřetem a kachnou.