1 Ach, ty moje chyby

Nenávidím svoje chyby a prohry, vřelo ve mně celá léta, střídavě s lítostí, proč zrovna já musím mít tak těžký život. Své chyby jsem nenáviděla a kvůli nim nenáviděla i sebe. Dnes své chyby miluji. Paradox? Život. Ten si zahrál s úhlem pohledu, pod kterým se na sebe a na svět dívám.

 

 

 

2Co dělat v problematické vztahu?

Nespokojenost, napětí, nedůvěra a hádky. Nebo také nevěra, násilí, slovní útoky, pohrdání,  ponižování, vydírání  a manipulace. To vše je v některých vztazích na denním pořádku. Jsou partneři, kteří se domnívají, že druhého vlastní a mohou s ním zacházet jakkoliv. Protějšky takových partnerů bohužel většinou vše dlouho snáší a cítí vlastní špatnost a osobní vinu na stavu věcí. Oběťmi těchto vztahů bývají nejen ženy, ale i muži.

 

35 TIPŮ jak se cítit dobře

Dobrý pocit z každého dne je na světě pro každého. Pokud nechcete čekat na zázraky a svůj život jste nevzdali, pusťte se do následujících 5 tipů. Jsou mostem, po kterém můžete přejít od své dnešní nespokojeností k zítřejšímu pocitu, že i váš život se stává krok po kroku naplněným, ubírá se žádoucím směrem, má smysl a vy se cítíte šťastní a důležití jak pro sebe, tak pro své okolí.