Kvalitní krmivo pro psy skvěle doplní pamlsky s vysokým obsahem kolagenu

img
12. 07. 2017 Přečteno: 1010x

Aby si váš pejsek mohl dlouhodobě užívat dobrou tělesnou kondici a nezlomné zdraví, nestačí jen vyvážená strava z kvalitních přírodních surovin. Myslet byste měli také na kvalitní doplňky s vysokým obsahem kolagenu, které vašemu mazlíčkovi zároveň budou velmi chutnat. Zdravé pamlsky a další pochoutky vlastní výroby už přes deset let dodává česká firma HTC servis s.r.o., pro kterou spokojenost a zdraví pejsků i koček na prvním místě.

HAF doplňková krmiva - dostatek kolagenu pro kosti vašich pejsků

Výběr vhodného krmiva je pro zdraví psů klíčové. Měli byste však věnovat pozornost i doplňkům, které budou obsahovat dostatečné množství kolagenu. Jako základní stavební prvek šlach, vazů, kůže i stěn oběhového systému je kolagen pro správný růst a vývoj psa velmi důležitý. V těle stimuluje veškeré regenerační a rekonstrukční procesy a udržuje také pevnost kloubů. V tenkém střevě se posléze kolagen rozkládá na fragmenty, které jsou do těla znovu reabsorbovány a zabudovány do svalového tkaniva. 

Oproti glukosaminu či chondroitinu, které chrupavku jen vyživují a zajišťují její hladké fungování, má kolagen jasnou výhodu. Chrupavčitou tkáň přímo zpevňuje a ovlivňuje také regeneraci a růst svalů. Váš pes se tak už nebude muset bát bolavých kloubů, své využití kolagen najde i při případné poúrazové rekonvalescenci.

Kosti, piškoty i oblíbeně mlsoňky

Když chcete pejska odměnit zaslouženým pamlskem, nemusíte mu hned dávat maso od oběda nebo uzeninu, kterými mu jen zaděláte na zdravotní problémy. S HAF doplňky budete mít vždy jistotu, že od vás dostane dobrotu, která mu zároveň prospívá. Velmi oblíbené žvýkací plátky s vysokým obsahem kolagenu si váš mazlíček hned zamiluje. Pochoutka bez přidaných barviv a konzervantů je však jen začátkem širokého sortimentu doplňků, ze který si vybere každý český chovatel. 

Krásnou a lesklou srst svým psům zajistíte díky doplňkům s kolagenem, jako jsou speciální HAF mlsoňky. Nesmíte však zapomenout na vhodné dávkování. Množství podávané pochoutky nesmí přesáhnout čtvrtinu běžné krmné denní dávky.

Mlsoňky JPG

Zubní hygiena je pro psa klíčová

Pokud je pro vás zdraví pejska na prvním místě, oceníte i vhodné dentální pomůcky. Především u menších psů je třeba dbát na důkladnou zubní hygienu a prevenci. S tou vám pomohou HAF psí zubní kartáčky. Díky speciálnímu tvaru a struktuře podporují obrušování a napomáhají tak redukovat zubní kámen.

Zubní kartáček není ani zdaleka jedinou možností, kterou vám HTC servis s.r.o. nabízí. HAF dentální pochoutky s sušenými vnitřnostmi nebo s játry, červenou řepou a L-carnitinem napomáhají kontrolovat tvorbu zubního plaku, udržovat zdravé dásně a svěží dech vašeho psa. Díky vysokému obsahu zeleniny a drůbežích jater, a L-Carnitinu doplňky mu navíc pomohou  regulovat váhu a podporovat jeho fyzický výkon.

Odměňte psa chutnou a zdravou pochoutkou

Když vám pejsek poslušně dá pac nebo přinese míček, který jste mu hodili, určitě ho budete chtít odměnit. Nechcete pro něj však jen chuťovku, kterou po vás bude loudit, ale přírodní produkt české výroby, o jehož kvalitě budete mít vždy jistotu. Sortiment HTC servisu s.r.o. nabízí ideální řešení - HAF piškotové odměnky. Radost pejskovi uděláte i speciálními HAF stehýnky, která jsou vyráběna z drůběžích jater a syrovátky. Nejenže si pejsek zamiluje jejich masitou chuť, ale pomohou mu také při trávení. Jen při podávání odměn nezapomínejte na přísun vody, kterou pejsek po žvýkání bude potřebovat. 

HTC servis s.r.o. - záruka české kvality

Tradiční česká firma HTC servis, s.r.o. už přes deset let zásobuje české chovatele psů a koček kvalitním krmivem vlastní výroby HAF a MŇAU prostřednictvím české sítě prodejen COOP.

Zabývá se kompletní logistikou, distribucí potravin a průmyslového zboží na český nezávislý trh. Hlavní cíl a poslání jsou jasné - co nejvíce potěšit chuťové buňky domácích mazlíčků a zároveň jim zajistit i pevné zdraví a kondici. Ne nadarmo je krédem společnosti “Pomáhej druhým - hlavně těm, co to potřebují”. Výrobou a prodejem kvalitní přírodní stravy každý den pomáhá psům i kočkám všech velikostí i věku.

Napsat komentář: Kvalitní krmivo pro psy skvěle doplní pamlsky s vysokým obsahem kolagenu

RE: Kvalitní krmivo pro psy skvěle doplní pamlsky s vysokým obsahem kolagenu

Odesláním souhlasíte s pravidly diskuze.
 • HTC servis, s.r.o.

  16. 4. 2018 11:02
  Dobrý den,
  děkujeme za zájem o naše krmiva, v současné době zatím bohužel žádný e-shop nevedeme, usilovně ale hledáme strategického partnera pro jeho provoz.

  S pozdravem,
  za tým HTC servis, s.r.o.
  Iva
 • Janda

  13. 4. 2018 11:25
  Kde je možnost koupit? Máte ehop? U nás COOPy nemáme..
 • redakce@dobry-kontakt.cz

  22. 2. 2018 09:43
  Dobrý den Ivko!
  Na jakékoliv dotazy ohledně stravování psů Vám ráda odpoví odborná poradkyně MVDr. Zdeňka Dvořáková v naší poradně: http://www.spektrumzdravi.cz/poradna/zvirata/mvdr.-zdenka-dvorakova
  Tak neváhejte a ozvěte se :)

  Vaše redakce Dobrého kontaktu
 • Ivka

  21. 2. 2018 22:08
  A je spíš lepší doplňovat stravu kolagenem ve vyšším věku, nebo začít již u štěněte. Myslím, že ve vyšším věku je to více potřeba?