MUDr. Jitka Bartková: psychiatrie pro děti a dorost Karlovy Vary

MUDr. Jitka Bartková je odborná psychiatrička pro děti a dospělé působící v Karlových Varech. Obrátit se na ni můžete s jakýmkoliv psychickým problémem, který vaše dítě trápí a s nímž si nevíte rady. Ne vždy dokáže pomoci rodina či přátelé. Občas je jediným způsobem, jak dítěti pomoci, profesionál, jenž přesně ví, jaká pomoc je potřeba.

Dětský psychiatr v Karlových Varech: profesionální pomoc dětem

MUDr. Jitka Bartková se specializuje na dětskou psychiatrii. Svým vlídným přístupem se jako dětský psychiatr snaží podat pomocnou všem dětem v jejich složitých obdobích. Jako řádně vystudovaná dětská psychiatrička je schopna předepisovat potřebné léky a stanovit diagnózu na základě psychiatrického vyšetření. Pokud uzná za vhodné, může také navrhnout dítěti hospitalizaci v psychiatrické léčebně. V prvé řadě se snaží pomoci dětem tak, aby se zase cítily co nejdříve lépe, nabyly ztracené sebevědomí nebo opět nahlížely na svět optimistickým pohledem.

Psychiatrie pro děti a dorost: pomoc s depresí i poruchami příjmu potravy

Pokud máte doma dítě, které trápí nějaká duševní porucha, máte strach o jeho zdraví či život, MUDr. Bartková v Karlových Varech je tu právě pro vás. K dětem má velmi vstřícný a otevřený přístup, díky němuž se jí daří dětem s jejich problémy efektivně pomáhat. Pokud dítě trpí depresemi, poruchami příjmu potravy, sebepoškozováním, ztrátou sebedůvěry apod., ne vždy je řešení těchto problémů možné zvládnout bez odborné pomoci.

MUDr. Bartková - zkušený dětský psychiatr

Díky své dlouhé praxi je MUDr. Bartková schopna pomoci s mnoha problémy, které děti trápí. K dispozici je tu pro vás v případech, kdy děti trpí poruchou učení, úzkostnými stavy, ale i při podezření se závislosti nebo užívání návykových látek. Obrátit se na ni se svým dítětem můžete i při problémech s koktavostí, pomočováním či tiky.

MUDr. Jitka Bartková – ordinační hodiny

Pondělí: 8:00 - 15:00

Úterý:  12:00 - 19:00

Středa : 8:00 - 15:00

Čtvrtek: 8:00 - 15:00

Dětská psychoterapeutická poradna - Kateřina Cidlinská dětský psycholog

Podhorská 4, 466 01 Jablonec nad Nisou
+420 777 667 021
Dětský psycholog Kateřina Cidlinská zajišťuje ve městě Jablonec nad Nisou psychologické poradenství jednorázového, krátkodobého i dlouhodobého charakteru. Pomáháme řešit osobní problémy, rodinné problémy, problémy dětí se školou, psychosomatické potíže, výchovné otázky, kariérové poradenství při volbě povolání. Pomoci dokážeme také v oblastech poruchy příjmu potravy a úzkostné a depresivní stavy.

Pedagogicko-psychologická poradna a Speciálně pedagogické centrum v Olomouci

U Sportovní haly 1a, 779 00 Olomouc
+420 585 221 045
Diagnostika a intervenční služby pro děti Pedagogicko-psychologická poradna v Olomouci se zaměřuje na diagnostiku a intervenční služby pro děti v předškolním věku, pro žáky základní školy, ale také středních a vyšších odborných škol. Pracovníci poradny například předškolním dětem pomáhají při problémech se zvykáním si na mateřskou školu, nebo také posuzují, zda je dítě připravené na základní školu.

Dýně Hokaido – recepty: 12 skvělých receptů z dýně Hokaido, které z vás udělají mistry kuchaře!

Bábovka je super. Jen jsem do ní nedala kakao, ale rozinky a na kousky nakrájené vlašské ořechy.

Body shaming nelze podceňovat. Jak se bránit kritice týkající se tělesných proporcí?

Sladěte dámský kabát se stylovými botami a kozačkami a vytvořte dokonalý elegantní vzhled. Pokud však chcete v...

Práce u počítače vestoje? Odhalte benefity standing office!

jasně. A u toho ještě tančit a efektivita práce je nulová. Tohle ráda nemám. Mám novou profi židli, ortopedick...