V široké nabídce bezpečnostních služeb agentury Usir Security naleznete například zabezpečení soukromých objektů. Ať už se jedná o byt, rodinný dům či rekreační chatu, zaměstnanci bezpečností agentury za vás vyřeší vše potřebné od návrhu po instalaci. Usir Security se samozřejmě nevěnuje pouze klientům ze soukromého sektoru, ale své bezpečnostní služby nabízí také firmám a společnostem. Na denní bázi se stará o jejich bezpečný a bezproblémový chod.

K zabezpečení soukromých i firemních objektů používá agentura moderní bezpečnostní systémy.

Efektivní zabezpečení? Fyzická ostraha objektů a moderní technologie

Pokud moderním technologiím příliš nevěříte nebo se zkrátka chcete spolehnout na vícestupňovou ochranu, právě pro vás nabízí bezpečnostní agentura služby fyzické ostrahy, která se skládá z vyškolených hlídačů s mnohaletými zkušenostmi, díky nimž zachovají chladnou hlavu v jakékoliv situaci.

Pořádání sportovních a společenských akcí představuje bezpečnostní riziko především z pohledu nepředvídatelnosti. Ve velkém množství lidí na jednom místě se vandalové či zloději snadno ztratí. Ostražiti profesionálové z agentury Usir Security se proto na akcích tohoto typu starají o bezpečnost diváků a účinkujících, stejně jako o ochranu majetku. Navíc pro vás v závislosti na daném typu akce připraví plán efektivního bezpečnostního řešení.

Detektivní služby na míru

Součástí služeb bezpečnostní agentury jsou také detektivní služby. Ty zahrnují celou řadu úkonů včetně sledování osob i věcí, pátrání po blízkých osobách i dlužnících a jejich majetku, ochrany osob či analýzy trestních spisů a zajišťování důkazů.