Galaxy

AVS přístroje jsou dnes velmi populární. Lidí, kteří trpí stresem, únavou, depresemi a nespavostí je dnes velmi mnoho a AVS přístroje patří k absolutně nejúčinnějším řešením. Během dní odstraní i letité potíže se spánkem a depresemi. Navíc mají dalších 40 možností využití pro zdraví, léčení a rozvoj. 

Garance účinnosti AVS přístroje

Garantujeme, že s hlavními účinky AVS přístrojů Galaxy budete spokojeni. Dosavadní spokojenost samouživatelů je 98%! (nezávislý výzkum agentura Agma, 1998-2001). Můžete si i sami účinek vyzkoušet.

Účinnost psychowalkmanu

AVS přístroj si oblíbil i George Clooney, Demi Moore či David Beckham. České osobnosti nezůstávají pozadu, mezi uživatele AVS přístrojů Galaxy patří například Dagmar Havlová, Tomáš Klus či Ivana Gottová. Jména celebrit–uživatelů najdete na: www.psychowalkman.cz.

Kontakty:

Prodejna Galaxy Praha
Anglická 16
120 00   Praha 2
Tel. 774 444 795, 224 284 939

Email: info@galaxy.cz 

Prodejna Galaxy Brno
Mojmírovo náměstí 27, Brno
Tel.: 778 035 563, 541 215 144
E-mail: brno@galaxy.cz 

Eshop a další prodejní místa:
www.psychowalkman.cz

Nejprodávanější AVS přístroj je Laxman, který se vyrábí ve třech verzích – liší se počtem programů. Na obrázku je světová novinka Laxman Premium se sedmdesáti programy.

Laxman AVS přístroj červený

  • ověřte si znalost tématu v našem testu

Test pro toto téma se připravuje.

Hlava a mozek

Dýchání

Trávení

Ústa a krk

Uši a sluch

Hormony

Viry

Genetika

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte