Systém na spaní od společnosti SAMINA byl vytvořen na podkladech moderní medicíny spánku. Splňuje všechny požadavky spánkové medicíny, vychází však i z ortopedických, materiálních či klimatických podmínek pro zdravý spánek. 

Systém pro zdravý spánek se skládá z několika dílčích částí, které je možné zakoupit i jako samostatné produkty. Největší účinnosti těchto produktů však docílíte v případě, že budou použity všechny současně. Vzniká tak ucelený komplexní systém na spaní, který zajistí zdravý a kvalitní spánek z různých ohledů a v různých oblastech. Kombinace těchto produktů umožňuje dosažení správné opory a polohy páteře v každé poloze těla během spánku. Systém zdravého spaní je tvořen těmito částmi:

  • Volně pružícím lamelovým roštem
  • Matrací z přírodního kaučuku s bodovou elasticitou
  • Podložkou Lokosana
  • Podložkou ze střižní ovčí vlny
  • Bio-aktivní dekou
  • Ortopedickým polštářem 

Pomoc při léčbě bolestí zad

Bolesti zad jsou velmi často způsobeny špatnou polohou těla a páteře během spánku. Obvyklou příčinou bolesti zad je výběr nesprávné podložky na spaní, příliš měkká i příliš tvrdá podložka vede k poškozování páteře. SAMINA systém pro zdravý spánek je konstruován s ohledem na namáhání jednotlivých částí zad. Budete-li používat tento systém, podložka nebude ani měkká, ani tvrdá, bude jednoduše ideální. 

Zmiňovaný systém spaní byl navržen pro prevenci a léčbu nejzranitelnější části těla – páteře. Zvedáním těžkých břemen, prohnutým sezením, prací na zahradě či při nadměrném sportování páteř zatěžujeme a navíc vytlačujeme spinální segmenty z jejich polohy. Užíváním systému pro zdravý spánek docílíte pasivní prevence při prolapsu meziobratlových plotének

Klienti, kteří si systém pro zdravé spaní využívají, na sobě pozorují výrazné změny. Cítí se lépe, bolest zad či šíje je již téměř vůbec netrápí, každé ráno se probouzí plní energie. Ať už vás trápí bolesti zad či si jen chcete dopřát kvalitní zdravý spánek, SAMINA systém na spaní je dobrou volbou. Kontaktuje odborníky společnosti a poraďte se s nimi, jak při výběru jednotlivých produktů postupovat.