Již od roku 1991 je společnost UNTRACO výhradním distributorem dánské firmy ABENA, která se zabývá prodejem zdravotnických pomůcek. Společnost nabízí svým klientům inkontinenční pomůcky, především pleny pro dospělé. Produkty jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, díky čemuž  vydrží dlouho a jsou vysoce spolehlivé. Firma nabízí dokonce i vzorky zdarma, abyste se o kvalitě mohli ujistit na vlastní kůži.

Inkontinenční pomůcky: spolehlivé pleny pro dospělé

Objednat si můžete spolehlivé inkontinenční pomůcky, které zajistí komfortní a spokojený život i s tímto nepříjemným problémem. Pro ženy jsou uzpůsobeny inkontinenční vložky rozdělené podle stupně intenzity inkontinenčních problémů tak, aby si mohla žena vybrat vždy to, co jí nejvíce vyhovuje. Pleny pro dospělé jsou k dostání také pro muže, kteří trpí stejným problémem.

Pro nemocné jsou na výběr také textilní podložky nebo nepropustná prostěradla, aby i odpočinek a spánek probíhal co možná nejpříjemněji. Objednat si můžete i fixační kalhotky nebo body.

Vzorky zdarma: vyzkoušejte a až poté nakupujte

Pokud si nejste jisti, zda budou nabízené produkty vhodné právě pro vás, můžete si je nejprve vyzkoušet a až poté objednat. Firma vám po vyplnění a odeslání krátkého formuláře zašle diskrétní balení vybraných produktů zdarma, které můžete zkusit na vlastní kůži. Není nic lepšího, než si vzorky zdarma prohlédnout, vyzkoušet a ujistit se, že se jedná opravdu o to, co potřebujete.

Další kvalitní zdravotnické pomůcky

Vybírat můžete z opravdu širokého sortimentu zdravotnických pomůcek od obinadel, přes náplasti až po návleky na obuv. E-shop má pro vás k dispozici:

  • rukavice - bavlněné, plastové, z latexu i vinylu
  • plastové zástěry a samolepící bryndáky
  • ochrany lůžka a ložní prádlo
  • návleky na obuv
  • polohovací stolky k lůžku
  • pomůcky k mytí