MUDr. Lenka Nováková: rehabilitační neurologická ambulance, Jablonné nad Orlicí a Letohrad

Specializovaná lékařka MUDr. Lenka Nováková provozuje ve městech Jablonné nad Orlicí a Letohrad rehabilitační neurologickou ambulanci. Rehabilitační oddělení zajišťuje péči především o pacienty s neurologickým onemocnění. Mezi pacienty patří například osoby po cévních mozkových příhodách či osoby postižené roztroušenou sklerózou či neurodegenerativním onemocněním.

Rehabilitační neurologická ambulance

Rehabilitační neurologická ambulance MUDr. Lenky Novákové je určena všem osobám, které trpí neurologickým onemocněním. Cílem rehabilitací je minimalizovat následky postížení a zlepšit soběstačnost. Specializovaná lékařka přistupuje ke každému pacientovi individuálně a rehabilitaci a postup léčby volí v závislosti na konkrétním onemocnění a zdravotním stavu.

Rehalibitační neurologickou ambulanci MUDr. Novákové najdete ve městě Jablonné nad Orlicí, kde je pro své pacienty vždy ve středu 14:00 - 18:00 hodin. Každou první středu v měsíci zajišťuje rehabilitace od 8:00 do 16:00 v obci Letohrad.

Různé rehabilitační techniky i akupunktura

MUDr. Lenka Nováková využívá nejrůznější rehabilitační metody, od fyzioterapie po LTU. Specializuje se také na akupunkturu, ve které má mnohaletou praxi a skvělé výsledky. Pokud vás trápí jakýkoliv neurologický problém a chcete se co nejdříve vrátit do běžného života, navštivte rehabilitační neurologickou ambulanci.

Esthetic Medical Clinic Centrum estetické medicíny Praha

Křižíkova 159/56, 18000 Praha 8
606644166
Centrum estetické medicíny Praha poskytuje komplexní služby kosmetického salonu, odstranění projevů stárnutí, celulitidy, tuku v problémových partiích i chloupků. Provádíme bezbolestné úkony v mnoha oblastech: neinvazivní liposukce odstranění celulitidy laserová depilace aplikace botulotoxinu dermální výplně laserová korektivní dermatologie transplantace vlasů ...a další služby z oboru estetické medicíny

Dermatovenerologická ambulance Nemocnice Na Bulovce

Budínova 67/2, 18000 Praha 8
326992303
Dermatovenerologická klinika Praha 8 poskytuje kompletní zdravotnickou péči kožních a pohlavních chorob. Specializací dermatovenerologického zdravotnického zařízení jsou dětská kožní onemocnění, dermatologická onkologie a alergologie, léčba plísní a dalších mykologických chorob, lymfologie, flebologie a korektivní dermatologie.

Dermatovenerologie SH&B, spol. s r.o.

Revoluční 765/19, 11000 Praha 1
Klinika na Praze 1 zaměřená na léčbu pohlavně přenosných chorob a laboratorní diagnostiku. Zdravotnické zařízení poskytuje odbornou péči při zánětech močových cest, diagnostiku a léčbu neplodnosti a pohlavních chorob mužů i žen. Dermatovenerologická klinika nabízí i odborné poradenství v oblasti kožních chorob.
Venerologické oddělení|

Babské rady na migrénu mohou pomoci zmírnit bolest. Kdy však navštívit lékaře?

official and trusted online slots. so much fun


<a href="https://melodi88.pro/" > "Melodi88" </a>

Přátelství je křehký vztah, o který je potřeba pečovat: Co o něm tvrdí psychologové a jak odhalit toxického přítele?

Staré přísloví říká: "V nouzi poznáš přítele". A platí to i v dnešní době. Na to nikdo nepotřebuje psychologa,...

Jak se vyrovnat s rozchodem?

Jsem tak rád, že se moje rozpadlé manželství obnovilo. Už je to více než měsíc a zdá se, že se věci vrátily do...

Práce u počítače vestoje? Odhalte benefity standing office!

Stání je pro zdraví nejhorší možná "činnost". Odrovnáváte si páteř, klouby, narušujete krevní oběh, přetěžujet...

Práce u počítače vestoje? Odhalte benefity standing office!

jasně. A u toho ještě tančit a efektivita práce je nulová. Tohle ráda nemám. Mám novou profi židli, ortopedick...