Euresis, s.r.o.: gastroenterologická ambulace, Černošice

Na diagnostiku a léčbu chorob zažívacího traktu a jater se dlouhodobě zaměřuje gastroenterologická ambulance v Černošicích. Ambulanci vede internista a gastroenterolog MUDr. Peter Slezák, který má v oboru praxi více než 20 let. Ke každému pacientovi přistupuje odborný personál individuálně a vybírá vhodné diagnostické a léčebné programy. Diagnostiku a léčbu chorob provádí jak standardními, tak alternativními metodami.

Gastroskopie, kolonoskopie a další druhy vyšetření

Ambulance Euresis, s.r.o. v Černošicích zajišťuje komplexní vyšetření pacientů. Po podrobném pohovoru s lékařem následuje pečlivý rozbor všech obtíží a řada vyšetření, která povedou k přesnému stanovení diagnózy.

Ambulance se zaměřuje na speciální vyšetření. Patří mezi ně například gastroskopie, které spočívá ve vyšetření jícnu, žaludku a dvanáctníku pomocí endoskopu. Ambulance zajišťuje také kolonoskopická vyšetření, u kterých se za použití endoskopu sleduje sliznice tlustého střeva. Společnost Euresis provádí i sonografická vyšetření dutiny břišní pomocí ultrazvukových vln.

Léčba pomocí alternativních metod

Kromě tradičních lékařských metod využívá gastroenterologická ambulance Černošice i poznatky z alternativních přístupů medicíny. Na tuto oblast se zaměřuje především lékařka MUDr. Renata Neumannová, která ve své práci využívá filozofické náhledy Etikoterapie, Germánské nové medicíny, navíc uplatňuje zkušenosti z kurzů Emočních tréninků a studia Enneagramu. Specializuje se na celostní medicínu a příčiny nemocí hledá vždy ve vztahu k tělu jako takovému. Soustavně si prohlubuje znalosti o souvislostech duševních staví a nemocí při komplexních vyšetřeních interní medicíny.

Navštivte ordinaci Euresis

Gastroenterologická ambulance Černošice přijímá nové pacienty a je schopna zajistit i velmi krátké čekací doby. K vyšetření je potřeba se objednat předem, konzultace jsou možné vždy v pondělí a úterý od 7:00 do 11:00 hodin a ve čtvrtek od 11.00 do 14:30 hodin. Ordinační hodiny ambulance jsou následující:

  • Pondělí: 7:00 – 14:00
  • Úterý: 7:00 – 14:00
  • Středa: 8:00 – 14:00
  • Čtvrtek: 9:00 – 15:00
  • Pátek: 8:00 – 14:00

Esthetic Medical Clinic Centrum estetické medicíny Praha

Křižíkova 159/56, 18000 Praha 8
606644166
Centrum estetické medicíny Praha poskytuje komplexní služby kosmetického salonu, odstranění projevů stárnutí, celulitidy, tuku v problémových partiích i chloupků. Provádíme bezbolestné úkony v mnoha oblastech: neinvazivní liposukce odstranění celulitidy laserová depilace aplikace botulotoxinu dermální výplně laserová korektivní dermatologie transplantace vlasů ...a další služby z oboru estetické medicíny

Dermatovenerologická ambulance Nemocnice Na Bulovce

Budínova 67/2, 18000 Praha 8
326992303
Dermatovenerologická klinika Praha 8 poskytuje kompletní zdravotnickou péči kožních a pohlavních chorob. Specializací dermatovenerologického zdravotnického zařízení jsou dětská kožní onemocnění, dermatologická onkologie a alergologie, léčba plísní a dalších mykologických chorob, lymfologie, flebologie a korektivní dermatologie.

Dermatovenerologie SH&B, spol. s r.o.

Revoluční 765/19, 11000 Praha 1
Klinika na Praze 1 zaměřená na léčbu pohlavně přenosných chorob a laboratorní diagnostiku. Zdravotnické zařízení poskytuje odbornou péči při zánětech močových cest, diagnostiku a léčbu neplodnosti a pohlavních chorob mužů i žen. Dermatovenerologická klinika nabízí i odborné poradenství v oblasti kožních chorob.
Venerologické oddělení|

Laserová operace očí pomůže vyřešit Vaši oční vadu jednou pro vždy

Po laserové operaci oči mám zhoršené vidění v noci.

Laserová operace očí pomůže vyřešit Vaši oční vadu jednou pro vždy

je tento typ zákroku proplácený zdravotní pojištovnou OZP?

Jak vyrobit dárek na poslední chvíli? Tipy na bleskurychlé a jednoduché hand made kousky

Děkuji za připomenutí, jak se dá kouzlit i z mála. Každoročně vyrábím vaječný koňak a daruji v menších lahvičk...

Drobné úrazy k létu patří. Dva tipy, díky nimž se zahojí rychleji

Shodou okolností jsem použila Bionect (mam neco podobneho na vyletech mimo domov vzdycky) na dovolene v Bulhar...