V zahradním centru si můžete vybrat ze širokého sortimentu nejrůznějších rostlin pro svou zahradu. 

Zahradní centrum -  prodej rostlin

Zahradnictví Jiří Hruška provozuje ovocné a okrasné školky Velim. Pěstují se zde ovocné i okrasné stromy, keře a další rostliny. Díky tomu je zahradní centrum ve Velimi nedaleko Kolína místem, kde si můžete vybrat ze širokého sortimentu rostlin pro vaši zahradu.

Zajišťuje prodej rostlin mnoha druhů. Pořídíte zde jak okrasné a ovocné stromy a keře, tak i okrasné jehličnany. Dále pro vás mají rododendrony, vřesovištní rostliny, azalky, keřové i stromkové růže, pnoucí rostliny, skalničky a trvalky, balkonové a pokojové květiny, trávy, kapradiny, vodní a bahenní rostliny i travní osivo.

Zahradnictví Jiří Hruška: realizace zahrad

Zahradní centrum poskytuje také služby v oblasti návrhů a realizace zahrad. Po nezávazné schůzce se zákazníkem je námi vypracován návrh v 3D projekci, který vychází z požadavků a potřeb majitele zahrady a zároveň respektuje vlastnosti území budoucí zahrady. K projektu dostanete také veškerou dokumentaci. Následně probíhá finální realizace zahrady, tj. výsadby kvalitního rostlinného materiálu, zajištění drobných stavebních úprav a pokládání travních koberců nebo zakládání trávníku výsevem. 

Zahradní centrum a zahradnictví

Kromě rostlin v Zahradnictví Jiří Hruška pořídíte také veškerý doplňkový zahradnický materiál. K dispozici jsou pro vás zahradní substráty a hnojiva, chemické přípravky i produkty pro zahradu bez chemie. Najdete zde zahradní keramiku a plastové květináče, veškeré zahradnické potřeby a nářadí, postřikovače, folie i textilie.