Jedna z největších společností v ČR, zabývajících se výkupem a zpracování ocelového odpadu i barevných kovů, zbaví zbytečného odpadu i vás. Své služby, spojené s výkupem a zpracováním kovu, poskytuje ve svých pobočkách, které se nachází v Opavě, Krnově a Bruntálu. Disponuje těžkou moderní technikou a mechanizací, díky které si poradí i s těžkým a neforemným odpadem. V případě zájmu přistaví kontejner i u vás.

Zbavte se odpadu a vydělejte

Společnost MR STEELGROUP zajišťuje výkup kovů od velkých dodavatelů, ale také koncových zákazníků. Ať už vlastníte firmu, která produkuje tuny kovového odpadu, nebo máte na zahradě starý železný odpad, kterého se potřebujete zbavit, služby společnosti se vám budou hodit. Nejen že se kovového odpadu zbavíte, ale také vyděláte. Společnost MR STEELGROUP je známá pro své bezkonkurenční ceny za výkup a pro možnost navýšení výkupní ceny při větším množství odpadu.

Přistavení kontejneru a odvoz

Pokud máte ve svém objektu větší množství kovového odpadu, zaměstnanci společnosti přijedou s technikou přímo k vám a o odstranění se postarají. Společnost MR STEELGROUP zajistí přistavení kontejneru a v případě potřeby i naložení objemných předmětů hydraulickou rukou. Odpad můžete také osobně přivézt do pobočky v Opavě, Krnově či Bruntálu.

Výkup barevných kovů i dalšího odpadu

Takřka jakýkoliv kovový odpad má své využití při druhotném zpracování. Společnost proto vykupuje barevné kovy i železo, a to podle předem smluvených cen v závislosti na charakteru konkrétního odpadu a na čistotě. Vykupuje také baterie a katalyzátory. Zaměstnanci na jednotlivých pobočkách jsou proškolení profesionálové, kteří poznají, o jaký materiál se jedná a adekvátně stanoví výkupní cenu. Firma MR STEELGROUP je svým férovým přístupem a nadprůměrným finančním ohodnocením pověstná a spokojenost svých klientů staví na první místo.