Veterinární ordinace MVDr. Olmová-Brno

 

Máte doma mazlíčka, se kterým potřebujete pravidelně navštěvovat veterinární ordinaci? MVDr. Petra Olmová je výtečná volba pro majitele a jejich mazlíčky v Brně na adrese Jihlavská 7. Do ordinace je možné zavolat, ale taktéž se objednat pomocí online formuláře. Spolehnout se můžete na velmi vstřícný a profesionální přístup.

 

Veterinární ordinace MVDr. Olmová – komplexní péče o vaše mazlíčky

Málokterá veterinární ordinace nabízí komplexní péči o vaše mazlíčky. Ordinace v Brně zvěrolékařky Olmové poskytuje komplexní péči. Kromě běžné preventivní péče jako je vakcinace, odčervení, čipování nebo krácené drápků se zaměřuje i na kardiologii, gynekologii, oftamologii nebo dermatologii.

Zvěrolékařka zajistí insemenaci, asistenci krytí, provede genetické vyšetření. V moderně a plně vybavené ordinaci má k dispozici EKG, RTG. Díky vysokofrekvenčním rentgenu dokáže zajistit péči i malým zvířátkům.

 

Rezervaci je možné udělat online

Nový rezervační systém na webových stránkách vám umožní se snadno a rychle objednat. Nemusíte již do ordinace volat a čekat na termín, ale sami si zjistíte, kdy má paní doktorka volno a kdy je možné se objednat. Objednaní pacienti budou ošetřeni ve zvolený čas. Rezervační systém je skvělý především pro očkování, odčervení a preventivní kontroly.

K dispozici je vlastní parkoviště. Navštívit můžete také e-shop ordinace na adrese www.petshopjihlavska.cz.

 

Ordinační doba

Po - Pá- 8:00-20:00

So - 8:00-10:00

Ne - 17:00-19:00

Michal Dašek MVDr. Veterina Fénix

Velehradská 19, 130 00 Praha 3
720365001
Pražská Veternární klinika Fénix nabízí veterinární péči pro malá i větší domácí zvířata, zejména psy, kočky a další. Zajišťujeme očkování zvířat, odčervení, chirurgické zákroky, stomatologické ošetření, ale také například poradenství pro chovatele koček.

MVDr. Ľubomír Škrip

Suchý Vršek 2122/33, 15800 Praha 5
608123459
Veterinární klinika.

MVDr. Blanka Neumannová veterina Pac

Na hlídce 1329/22, 13000 Praha 3 - Žižkov
607918597
Veterinární ordinace Veterina Pac se nachází v lokalitě Praha - Žižkov. Veterinární péče i veterinární pohotovost -to je naše doména. Provádíme očkování zvířat, chirurgické zákroky i preventivní péči.

PANDA PRODUCTION - Veterinární klinika Panda

Krkonošská 1557/8, 12000 Praha 2 - Vinohrady
222725345
Veterinární ordinace v lokalitě Praha 2 Vinohrady poskytuje veterinární ošetření domácím mazlíčkům, stejně jako veterinární pohotovost. Specializujeme se převážně na veterinární internu a chirurgii, nydáváme také například Europasy. Příklady veterinární péče naší ordinace: laboratorní diagnostika stomatologie akutní medicína a chirurgie oftamologie kardiologie histopatologie a cytologie porodnictví prodej krmiv, úprava zvířecí srsti (stříhání psů) a další    

Vyrobte si lahodný domácí řecký jogurt - snadno a rychle!

nevyrábím, nemám na to čas, koupim si tvarohový jogurt s příchutí čokolády a jsem spokojena

Ochutnejte vlastní mléčné výrobky: Domácí jogurt krok za krokem

nevyrábám, ale kupuji si čokoladové krémové... Jsou top mezi jogurty

5 potravin, které spolehlivě podpoří vaše trávení

potřebuji ho spíše stabilizovat a narovnat střevní mikrofloru