Veterinární klinika sdružuje zkušené veterináře, kteří se postarají o malé domácí mazlíčky i o velká hospodářská zvířata z chovů a farem. 

Veterináři poskytují komplexní lékařské ošetření bez vystavení zvířete stresu a bolesti. Moderní technologie umožňují rychlou a přesnou diagnostiku problémů. Při komplikovaných případech disponuje veterinární klinika zázemím pro chirurgické výkony včetně následné hospitalizace. 

Prevence, očkování i cestovní průkazy pro zvířata

Zdravotním problémům lze často účinně přecházet. Veterinární klinika ve Žlebech a ordinace v Třemošnici poskytuje preventivní vyšetření nebo zdarma poradenství v oblasti péče o zvířata. V rámci prevence můžete na klinice nechat očkovat psy, kočky, králíky, koně i další zvířata. Aby se včas mohla odhalit různá onemocnění a včasně je léčit, veterináři vyšetřují krev, moč a trus. 

Pro cestování s domácími mazlíčky jsou veškerá preventivní ošetření nezbytná. V případě potřeby zařídíte ve veterinární klinice Petpet mezinárodní pas zvířete a jeho očipování. Pro velká hospodářská zvířata lze zajistit certifikovaná osvědčení pro přesun a výstavy.

Klinika se zázemím pro interní léčbu i chirurgické zákroky

Lékaři z veteriny ve Žlebech se postarají nejen o domácí mazlíčky, ale i o hospodářská zvířata. Velká klinika má vybavení pro ošetření a léčbu všech druhů domácích zvířat. Veterináři ošetřují rány, zvířata očipují i ošetří proti vnějším či vnitřním parazitům. Zkušení veterináři pomáhají při porodech, provádí císařské řezy i léčí neplodnost. 

Veterinární klinika má veškeré moderní vybavení pro preventivní vyšetření, léčbu i chirurgické zákroky. Lékaři zajistí vašim mazlíčkům potřebnou péči.

Vybavení veterinární kliniky

  • rentgen s přímou digitalizací obrazu
  • sonografický přístroj
  • mikroskop
  • oftalmoskop
  • otoskop
  • laboratorní přístroje pro hematologické a biochemické vyšetření krve
  • plně vybavená hospitalizace (infuzní pumpy a dávkovače, generátor kyslíku apod.)

Klinika je vybavená i na složitější chirurgické zákroky díky zkušenostem s anestezií, monitoringem životních funkcí a moderním nástrojům využívaným ve veterinární chirurgii. 

Veterinární klinika Žleby je pro klienty k dispozici každý den vč. víkendu odpoledne od 15 od 18 hodin nebo po telefonickém objednání i dopoledne. Akutní případy jsou přijímány i mimo pracovní dobu.