Na klinice Veterina Mlejnský se o vaše zvířecí kamarády bude starat špičkový tým zkušených veterinářů. Veterinární klinika se skládá ze dvou ordinací, operačního sálu a speciální místnosti se zařízením RTG. Malá ordinace slouží k rychlým zákrokům, mezi které patří například očkování vašich domácích mazlíčků. Velká ordinace je vybavena laboratorními přístroji k vyšetření krve a moči, zařízením pro ultrazvukové vyšetření a nechybí ani přístroje pro vyšetření uší. Pro zákroky v narkóze slouží operační sál a v případě, že je nutné, aby byl váš mazlíček hospitalizován, je na veterinární klinice zřízena místnost pro hospitalizaci, která je obdobou lůžkového oddělení v nemocnici.

Veterina Mlejnský – profesionální přístup bez čekání

Pokud jste se v Uherském Hradišti rozhodli svěřit svého mazlíčka do péče profesionálů Veteriny Mlejnský, není nic jednoduššího než rovnou se svým zvířátkem na veterinární kliniku přijet. K dispozici je návštěvníkům Veteriny Mlejnský prostorné parkoviště za klinikou.

Při první návštěvě vám na recepci bude založena karta vašeho mazlíčka a tým specialistů se postará o to, aby vašemu zvířátku nic nechybělo. Pokud se chcete vyhnout zdlouhavému čekání, máte možnost online či telefonického objednání.

Veterina Mlejnský se snaží minimalizovat čas strávený v čekárně, a proto jediným okamžikem, který může harmonogram narušit, je přednostní ošetření pro záchranu života. Pohodlí pro vás je zajištěno v čekárně na recepci. V případě, že se u vašeho mazlíčka objeví zdravotní potíže mimo ordinační hodiny, je vám k dispozici 24 hodin denně telefonní číslo pro pohotovost.