Chcete mít přehledně a správně zpracované účetnictví a vyhnout se nesrovnalostem či problémům s úřady? Pak se obraťte na profesionální účetní firmu, která se oboru věnuje řadu let a ke svým klientům přistupuje individuálně. Mezi takové společnosti se řadí i účetní firma Fineko se sídlem v Jaroměři, která zajišťuje komplexní služby v účetní a daňové oblasti pro mnoho firem, organizací i živnostníků z okresu Náchod a širokého okolí.

Vedení a zpracování účetnictví i daňové evidence

Společnost Fineko se zaměřuje na profesionální vedení účetnictví i daňové evidence pro malé i velké podnikatelské subjekty. Nedělejte si starosti s účetnictvím a věnujte se naplno oboru svého podnikání. O vše potřebné se postarají zkušení účetní, kteří průběžně sledují legislativní změny a účetnictví vedou v souladu s platnými zákony.

Firma nabízí své služby klientům z řad společností, živnostníků, organizací i spolků. Účetnictví vedou i pro společenství vlastníků jednotek a bytová družstva. Ke každému klientovi přistupují individuálně s ohledem na jeho přání a požadavky. Mají zkušenosti i s rekonstrukcemi stávajícího účetnictví. Firma pracuje s moderním účetním softwarem, který je zárukou přehledně zpracovaných a bezchybných výstupů.

Mzdová agenda a zpracování daňových přiznání

Kromě vedení účetnictví nebo daňové evidence se společnost Fineko se sídlem v Jaroměři zaměřuje i na řadu dalších souvisejících služeb. Klientům zajišťuje i služby spojené se mzdovou agendu. Zpracovává výplatní pásky, přehledy pro instituce sociálního zabezpečení, finanční úřad i pojišťovny. Komunikuje se všemi úřady a dalšími subjekty. Zpracovává veškeré podklady k odvodům a jiné související dokumenty. V případě zájmu se společnost Fineko postará také o zpracování daňových přiznání. Má zkušenosti se zpracováním daňových přiznání pro daně z příjmů fyzických i právnických osob, stejně tak i přiznání k DPH, dani z nemovitých věcí, silniční dani a dalším typům.

Odborné konzultace a poradenství

Hledáte spolehlivého partnera, který vám v oblasti financí, účetnictví a daní poradí a doporučí nejlepší řešení? Využijte odborného poradenství a konzultací, které firma Fineko z Jaroměře poskytuje. Se svými klienty komunikuje osobně, písemně i telefonicky, a to vždy s ohledem na jejich časové možnosti.