Zařizujete nové interiérové prostory a poohlížíte se po kvalitním nábytku, který bude vynikat vzhledem i precizním zpracováním? Navštivte internetový obchod UNIQ NÁBYTEK, který se dlouhodobě věnuje prodeji luxusního a designového nábytku i bytových doplňků. Sortiment zahrnuje postele, stoly a židle, konferenční stolky, designové lampy a lustry, koberce, dekorace a mnoho dalšího.

Zakázková výroba designového nábytku

Velkou část sortimentu obchodu UNIQ NÁBYTEK tvoří nábytek vyráběný na zakázku. Firma se zabývá především prodejem zakázkově vyráběných kožených sedacích souprav a manželských postelí. Zajistí také zakázkovou výrobu křesel, stolů a dalších typů nábytku. Každý kus nábytku je originální a odpovídá přáním a požadavkům zákazníka. Vybírejte z mnoha typů konstrukcí, rozměrů, čalounění, povrchových úprav a dalších parametrů. Vzhledem k zakázkové výrobě se dodací lhůty vybraného sortimentu pohybují standardně v rozsahu dvou až tří měsíců.

Luxusní nábytek a bytové dekorace

Kromě nábytku na zakázku se obchod UNIQ NÁBYTEK provozovaný společností Seven For Business věnuje také prodeji skladového zboží. Z pohodlí svého domova si jednoduše objednáte veškeré vybavení do vaší domácnosti nebo komerčních prostorů. Ať už se poohlížíte po novém jídelním stole, designových svítidlech, luxusních kusových kobercích nebo bytových dekoracích, z nabídce zmiňovaného obchodu si bezpochyby vyberete. Při nákupu zboží v hodnotě nad 5 tisíc korun budete mít navíc dopravu zcela zdarma.

Vyšperkujte svůj domov krásnými doplňky do bytu

V obchodě UNIQ NÁBYTEK si na své přijdou i všichni, kteří se poohlíží po originálních a luxusně vypadajících bytových doplňcích. Právě ty utváří styl interiéru a zásadním způsobem ovlivňují atmosféru a útulnost prostoru. Pořiďte si originální typy zrcadel, obrazů, váz a mís nebo třeba stojanů a věšáků. K dispozici jsou i drobné bytové dekorace ze dřeva, kovu a dalších materiálů.