Marečkova cukrárna se nachází v Potštejně, necelých 10 km od Rychnova nad Kněžnou. Cukrárna je tradiční výrobou kvalitních zákusků, dortíků, pohárů a dalších pochutin, netradiční je však výzdobou interiéru a přátelskou atmosférou, ke které nemalou měrou přispívá příjemná obsluha. Kromě klasických dezertů ke kávě i na oslavy si zde můžete v letních měsících vychutnat výbornou točenou zmrzlinu nebo ledové tříště rozličných chutí a barev. Pro nejhezčí období v roce nabízí cukrárna také posezení na letní zahrádce. V nabídce nechybí ani nealko a alko nápojeCukrárna v Potštejně je zkrátka pro každého, kdo si chce odpočinout u lahůdky podle své chuti a nálady. A má otevřeno každý den! 

Zákusky a dorty na zakázku

Chystáte svatební hostinu, rodinnou oslavu, firemní večírek nebo nestíháte napéct vánoční cukroví? Zavolejte nám na +420 494 546 444. Rádi splníme vaše představy pohoštění nebo sladkého narozeninového překvapení.

Cukrárna nabízí zážitky nejen pro chuťové buňky

Marečkova cukrárna není jen oáza pro milovníky kvalitních dezertů a nápojů, ale také místo, kde si můžete pořídit autorské knihy a básnickou sbírku samotného majitele podniku Marka Vecka.   

Potštejn a okolí

Posezení v Marečkově cukrárně lze spojit například s návštěvou barokního zámku Potštejn, stejnojmenné zříceniny středověkého hradu, i dalších historických památek v blízkém okolí Potštejna, např. barokní zámek Rychnov nad Kněžnou, empírový zámek Kostelec nad Orlicí, renesanční zámek Doudleby nad Orlicí a mnoho dalších. Za návštěvu určitě stojí i nedaleké město Vamberk proslulé krajkářstvím, kde se nachází i stylové Muzeum krajky.

Marečkova cukrárna Potštejn se těší na vaši návštěvu!