Stomatologické centrum Vodňany zajišťuje komplexní stomatologickou péči všem skupinám klientů – dětem, dospělým i cizincům. V čele centra stojí MUDr. Václav a MUDr. Regina Pelíškovi, kteří se stomatologické praxi věnují od roku 1978.

V té době nastoupili jako praktičtí zubní lékaři na polikliniku ve Vodňanech, kde působili až do roku 1992. O rok později otevřeli soukromou zubní ordinaci a v roce 2009 vybudovali Stomatologické centrum Vodňany, ve kterém působí rozsáhlý tým lékařského personálu. Nové centrum se nachází na okraji města Vodňany a je vkusně a moderně zařízené. O návrh architektonického řešení se postarali architekti z Ateliéru Sféra.

Služby stomatologického centra

V prostorách vodňanského stomatologického centra se nachází 4 zubní ordinace, ordinace dentální hygienistky i ordinace na specializované chirurgické zákroky. V centru je k dispozici také rentgenové a laserové pracoviště, stomatologická laboratoř či prodejna dentálních potřeb.

Díky tomu je centrum schopné poskytnou veškeré služby spadající pod obor zubního lékařství. Věnuje se například oblastem záchovné stomatologie, protetické stomatologie, endodoncie, implantologie, parodontologie, digitálních protetických rekonstrukcí, dentální hygieny a mnoha dalším. U všech zákroků mohou pacienti využít znecitlivění formou injekční anestezie, nebo nového přístroje Entonox.

Zubní ordinace s nejmodernějším vybavením

Stomatologické centrum využívá nejmodernější techniky a poznatky z oblasti dentální péče. Klinika je vybavena profesionální technikou od společností Planmeca, KaVo, Sirona, Trios 3 Shape nebo Amann Girrbach. Používané přístroje a vybavení patří mezi absolutní špičku v oblasti dentální techniky.

Stomatologické centrum najdete ve Vodňanech na adrese Za Kapličkou 1312. Ordinační hodiny jsou vždy od pondělí do čtvrtka od 7:00 do 15:30 hodin a v pátky od 7:00 do 13:00 hodin.