Multifunkční stolní gril od firmy Cobb umí kromě grilování také péct, smažit, dusit i udit. Jeho výhradním dovozcem do České republiky je firma Ing. Ondřej Král, která zajišťuje prodej grilů včetně široké nabídky příslušenství. Přenosný stolní gril Cobb se hodí do auta, na zahradu, ke karavanu, na balkón i terasu, ke stanu, na loď, zkrátka kamkoliv. 

Multifunkční gril Cobb

Chcete na svém grilu připravovat dokonalé pokrmy včetně nejrůznějších příloh? Pak je přímo pro vás určený multifunkční gril Cobb. Umožní vám nejen grilovat, ale také vařit, udit, dusit nebo třeba upéci chléb či pizzu. Grilování na něm je navíc velmi jednoduché a nevyžaduje zdaleka tolik pozornosti, jako příprava pokrmů na běžném grilu. 

V nabídce firmy Ing. Ondřej Král najdete základní model grilu Cobb PRO i jeho nový model PREMIER. Kromě toho také celou řadu příslušenství, které dál rozšiřuje možnosti využití grilu. 

Grilování kdekoliv umožní přenosný gril Cobb

Stolní gril Cobb je skladný a lehký, bez příslušenství váží pouhých 4,5 kilogramu. Je kulatý či oválný a rozměry nejběžnějšího modelu jsou 30 x 30 centimetrů. Snadno přenosný je také díky odolné brašně, do které se vejde i další příslušenství ke grilu. Navíc je nezávislý na vnějších zdrojích energie, topivem jsou brikety či speciální tablety Cobble stones. 

Přenosný gril od firmy Cobb je proto ideální na dovolené, pro kempování, rodinné pikniky, grilování na balkóně i kdekoliv jinde. Díky jeho kompaktní velikosti a stabilitě ho využijete i na místech, kde máte málo místa nebo kde by jinak grilování bylo obtížné. 

Zdravé grilování na grilu Cobb

Stolní gril Cobb navíc umožňuje zdravé grilování, protože se při přípravě jídla na něm minimalizuje vznik škodlivin. Speciálně konstruovaný grilovací rošt a prohlubeň pomáhají zlepšit chutnost a texturu masa tím, že odvádějí přebytečný tuk. Ten by jinak odkapával do topeniště a přepaloval se. Způsob přípravy jídla na grilu Cobb je tak mnohem zdravější než při klasickém grilování. A právě proto, že umožňují zdravé grilování, dostaly grily Cobb řadu ocenění

Stolní gril Cobb - grilujte zdravě cokoliv, kdekoliv a kdykoliv