Hledáte v Praze či na území Středočeského kraje stavební firmu, která se postará o zajištění stavebních prací ve vysoké kvalitě a krátkých dodacích lhůtách? Obraťte se na firmu Jaroslava Tůmy. KRAS – kvalita, rychlost a absolutní spokojenost – to je filozofie stavební firmy, která na trhu působí již od roku 1991. Na rozsahu zakázky nezáleží. Firma se postará o zajištění drobných stavebních prací, stejně tak i rozsáhlých staveb a kompletních celků.

Specialista na truhlářskou výrobu

Stavební firma KRAS se od počátku svého působení specializuje na truhlářskou výrobu. Navrhne a dodá veškerý nábytek na míru, od kuchyňských linek přes vestavěné skříně po kompletní vybavení kanceláří. Má bohaté zkušenosti s výrobou a realizací dřevěných podlah, pergol, teras i schodů. Navrhne vám také nejvhodnější materiály pro okna a dveře. S pomocí stavební firmy KRAS zvládnete vše od jednoduché stavby po složitější konstrukce.

Zednické, elektrikářské a další řemeslné práce

Hlavní předností stavební firmy KRAS je rozsah poskytovaných služeb. Pro pokrytí poptávky v některých oborech spolupracuje s odbornými firmami s mnohaletými zkušenostmi. V případě potřeby dodá zakázky i včetně potřebných zkoušek, revizí a povolení. Nabízí také vytvoření architektonického a stavebního projektu i vyřízení stavebního povolení.

Zkušení řemeslníci se postarají o realizaci fasád, zateplení, zhotovení střechy na klíč, dlažby a obklady, zemní a výkopové práce i hydroizolace. Stavební firma má k dispozici zkušené zedníky, elektrikáře, podlaháře, zámečníky a další specialisty. Cílem firmy je provádět zakázky přesně podle přání a požadavků zákazníka, v krátkých dodacích lhůtách a ve 100% kvalitě. Firma působí zejména v Praze a Středočeském kraji. V případě zájmu však zajistí realizaci kdekoliv v rámci České republiky.