Obory jako kominík, podnikatel, učitelka v mateřské škole nebo strážník městské policie. Vzdělání v těchto oblastech studentům nabízí moderní a profesionální Soukromá Střední odborná škola a Gymnázium BEAN s.r.o.. Studenti mohou vybírat ze široké škály studijních programů, které jsou sestaveny tak, aby se naučili do života i pro povolání vše nutné a potřebné. K tomu jim dopomáhá tým zkušených pedagogů, kteří jsou špičkami ve svých oborech.

SOŠ a Gymnázium: široká nabídka studijních programů

Střední odborná škola a Gymnázium ve Staňkově se může pyšnit opravdu rozsáhlou nabídkou studijních programů, které umožní získat výuční list nebo maturitní vysvědčení.

Pro denní studium:

  • Gymnázium
  • Cestovní ruch
  • Veřejná správa a právo
  • Podnikání
  • Provoz diplomatických služeb
  • Počítačová grafika

Dálkové studium k tomu ještě nabízí obor strážník městské policie a předškolní a mimoškolní pedagogiku. Studium trvá 4 nebo 2 roky a je vždy ukončené maturitou. Učební obor kominík je ukončen po 3 letech nebo 1 roku studia výučním listem. V nabídce je také pomaturitní studium v délce jednoho roku.

Škola s individuálním přístupem a rodinnou atmosférou

SOŠ i gymnázium uplatňují individuální přístup ke studentům a rodinnou atmosférou se snahou o zábavnou a efektivní výuku. Studenti mají možnost učit se od zkušených pedagogů, kteří s láskou předávají dále své znalosti a vědomosti.

Škola nabízí stravování i ubytování po studenty ze vzdálenějších koutů republiky a myslí také na dospělé. Těm nabízí mnoho vzdělávacích a rekvalifikačních kurzů, které je mohou v zaměstnání i osobním životě posunout dále.