výměníková stanice

Certifikovaný servis 

Společnost ALFA–OMEGA technology s.r.o. se specializuje na opravy a servis výměníkových stanic. Je certifikovaným servisním partnerem společnosti Alfa Laval pro Českou republiku. Zaměřuje se také na výrobu rozvaděčů, řízení technologií provozu ČOV či výstavbu veřejného osvětlení. Má bohaté zkušenosti s chemickým i mechanickým čištěním výměníků.

ALFA-OMEGA technology: opravy a servis výměníkových stanic tepla a jejich čištění

Hledáte profesionální firmu, která se postará o odbornou opravu a servis výměníkových stanic a provede i precizní čištění výměníků? Pak se obraťte na společnost ALFA-OMEGA technology se sídlem v Praze, která je certifikovaným servisním partnerem Alfa Laval pro Českou republiku i Slovensko.

Společnost se specializuje na opravy ve výměníkových stanicích tepla. Zajišťuje servis suchých chladičů od společnosti Alfa Laval. Současně je také jediným českým distributorem Alfa Laval chemikálií, které se využívají pro čištění deskových výměníků a chladičů. Firma nabízí své služby na území ČR i SR.

Čištění deskových výměníků a další služby

Kromě odborného servisu ve výměníkových stanicích tepla se firma zaměřuje také na samotné čištění výměníků. Provádí chemické čištění pájených deskových výměníků tepla a mechanické čištění šroubovaných deskových výměníků. Za tímto účelem využívá vlastní čisticí zařízení CIP 40, při čištění větších výměníků pak zařízení CIP 200. Díky kvalitnímu technologickému vybavení zajistí i náročné čištění výměníků v mlékárnách, jatkách, elektrárnách, pivovarech a dalších průmyslových závodech. V neposlední řadě se postará o pravidelný servis technologického zařízení, stejně tak o havarijní servis v provozech. Práce zajistí včetně výměny těsnění a servisní i kondiční inspekce.

Zařaďte se i vy mezi významné partnery společnosti

Společnost ALFA-OMEGA technology poskytuje své služby řadě společností z různých odvětví. Teplárenství tak není jedinou oblastí, na kterou se zaměřuje. Společnost je smluvním partnerem pro práci v síti PRE, dále spolupracuje se společností THMP při výstavbě a opravách veřejného osvětlení v Praze. Obraťte se na zmiňovanou společnost a přidejte se i vy mezi významné partnery, kteří využívají jejích profesionálních služeb.


Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte