Moravský rybářský svaz Brno 1

Moravský rybářský svaz Brno 1 sdružuje již od roku 1990 všechny příznivce rybolovu na Moravě. Svaz vznikl v roce 1990, a to odštěpením od Českého rybářského svazu na základě usnesení sjezdu, který se konal ve Znojmě. Členové Moravského rybářského svazu si zakoupí rybářské povolenky za výrazně nižší ceny než nečlenové. Zatímco roční mimopstruhová povolenka stojí člena svazu 950 korun, nečlenové za tutéž povolenku zaplatí 5 000 korun. 

Poslání spolku

Moravský rybářský svaz Brno 1 sdružuje občany, které spojuje zájem o rybářství. Svaz uplatňuje společný zájem pobočných spolků, které jsou organizačními jednotkami Svazu. Moravský rybářský svaz Brno 1 se podílí na ochraně přírody, životního prostředí a krajiny. Rovněž hraje významnou roli při mimoškolním vzdělávání dětí, které projeví zájem o rybolov. Děti vzdělává v oblasti rybářství, ochrany přírody, krajiny i životního prostředí. Rovněž se stará o rozvoj a popularizaci rybářství a rybářského sportu. 

Hlavní činnosti Moravského rybářského svazu

Moravský rybářský svaz se sídlem v Brně obhospodařuje rybářské revíry na celém území Jihomoravského kraje. Mimo to obhospodařuje revíry také na převážné většině území Zlínského kraje a částečně i Olomouckého kraje a kraje Vysočina. Svaz pořádá odborné, společenské a sportovní akce v oboru rybářství. Mimo to vyrábí rybí násady a tržní ryby za účelem prodeje. Svaz se řídí svými stanovami, které jsou platné pro jednotlivé organizační složky. Činnost svazu je financována především z členských příspěvků, příjmu za prodej povolenek a násad, dále prostřednictvím grantů, dotací a darů.

Klatovské rybářství - chov ryb i prodej rybářských potřeb

K Letišti 442, 339 01 Klatovy
+420 602 478 140
Klatovské rybářství je ryze česká společnost zabývající se chovem kaprovitých a lososovitých ryb, divokých kachen a bažantů. Kromě toho prodává rybářské a lovecké potřeby, krmiva a další související produkty. Provádí také vnitrostátní i mezinárodní přepravu živých ryb a drobné zvěře a provozuje myslivost v pronajatých honitbách. Rybářské potřeby Klatovy Žijete ve městě Klatovy či v okolí a potřebujete sehnat lovecké nebo rybářské potřeby? Navštivte Klatovské rybářství, kde získáte odborné rady i kvalitní rybářské či lovecké potřeby, střelivo či terče. Dále zde můžete pořídit kvalitní krmivo pro ryby a drobnou zvěř, které společnost sama využívá ve svých chovech. Bohaté zkušenosti a profesionální přístup pracovníků jsou zárukou spokojenosti klientů. Chov ryb a drobné zvěře Klatovské rybářství je členem Rybářského sdružení ČR. Hospodaří na 390 rybnících o celkové výměře 1980 ha, převážně na území Klatovska, Domažlicka, Tachovska a Plzně. Produkuje okolo 1100 tun ryb ročně, a to zejména kaprovitých, v menší míře lososovitých. Téměř polovina produkce se vyváží do zemí Evropské unie. Kromě chovu ryb se Klatovské rybářství specializuje také na chov divokých kachen a bažantů na středisku Kachní farma Myslív. Těch za rok odchová kolem 250 000 kusů. V menší míře je sortiment doplněn také o orebice, koroptve, perličky a králíky. Klatovy - profesionální služby v oblasti chovu ryb a drobné zvěře Klatovské rybářství nabízí následující služby na profesionální úrovni: výlovy rybníků vnitrostátní i mezinárodní doprava ryb a drobné zvěře poradenská a konzultační činnost pro oblast ochrany vod, chovu ryb a drůbeže provádění zemních prací (také odbahnění rybníků) prodej rybářských potřeb prodej loveckých potřeb 

Rybářství Kolář: chov ryb, prodej čerstvých ryb i výrobků z nich

Zámecká 1258/25, 594 01 Velké Meziříčí
+420 725 890 612
Chcete zpestřit svůj jídelníček chutnými rybami a udělat něco pro své zdraví? Ať už máte chuť na pstruha, sivena, či kapra, Rybářství Kolář je tou správnou volbou pro vás. Specializuje se na chov ryb různých druhů. Díky mnohým oceněním kvality výrobků si budete jistí, že jste si pro přípravu pokrmu vybrali to nejlepší.  Prodej ryb – pstruhů, kaprů a dalších Pokud jste se rozhodli pro zdravý životní styl, určitě by ve vašem jídelníčku neměly chybět ryby. Rybářství Kolář nabízí svým zákazníkům prodej ryb, a to jak tržních, tak i násadových, ale také výrobků z vlastních ryb. Z nabídky zpracovaných ryb můžete vybírat výrobky ze pstruha, sivena, kapra či amura. Rybářství zpracovává ryby vždy čerstvé, díky tomu se můžete spolehnout na prvotřídní kvalitu a skvělou chuť. Zpracované ryby můžete zakoupit v Sádcích Velké Meziříčí, řeznictví ZEOBS, obchodní síti prodejen Náš grunt nebo na stránkách zfarmydomu.cz. Pro vlastní chov ryb nabízí odběratelům násady různého stáří, vhodné zejména pro zarybňování. Máte zájem o prodej ryb? Navštivte Sádky v Křižanově, Náměšti nad Oslavou, ve Velkém Meziříčí či v Ujčově. Chov ryb v rybnících na Českomoravské vrchovině Rybářství Kolář navazuje na mnohaletou tradici pro chov ryb v rybnících na Českomoravské vrchovině. Kromě chovu pstruha duhového se rybářství dlouhodobě zabývá také chovem sivena amerického a dalších sladkovodních ryb, mezi kterými nechybí kapr, amur, lín, candát, štika, sumec nebo tolstolobik. K chovu ryb přistupuje rybářství s maximální a profesionální péčí, která se odráží na kvalitě ryb i výrobků z nich. Díky vysoké kvalitě služeb je o prodej ryb velký zájem. Poradenství i doplňkové služby Na rybářství Kolář se obraťte také v případě, že potřebujete poradit v oblasti vodoprávní problematiky spojené s malými vodními nádržemi a rybníky. Firma poskytuje poradenství ohledně pasportizací historických rybníků, získání povolení nakládání s vodami, řešení majetkoprávních vztahů spojených s vodními díly a dalšími souvisejícími úkony.

Český rybářský svaz, místní organizace Dobříš

Lidická 316, 263 01 Dobříš
+420 602 651 545
Český rybářský svaz vykonává na území České republiky rybářské právo, zajišťuje ochranu ryb, jejich chov a lov. Zaměřuje se také na ochranu životního prostředí a rozvoj i popularizaci rybářského sportu. Český rybářský svaz má řadu místních organizací a jedna z nich se nachází ve městě Dobříš. Má mnohaletou tradici, zajišťuje prodej povolenek a pořádá rybářské závody a další rybářské akce. Místní organizace Českého rybářského svazu v Dobříši Český rybářský svaz, místní organizace Dobříš byla založena již v roce 1940. V současné době má přibližně 500 členů. Výboru svazu se sestává z 9 členů, kontrolní a revizní komise má pak 3 členy. Český rybářský svaz ve městě Dobříš má 5 členů rybářské stráže a zaměřuje se na odchov ryb pro zarybnění revírů. K tomu slouží několik pronajatých rybníčků a tři rybníky organizace s hospodářskou budovou v areálu Trnová. Místní organizace Dobříš má vlastní nákladní automobil AVIA, které slouží k rozvozu ryb pro zarybnění. Prodej povolenek Dobříš Místní organizace Dobříš se zabývá prodejem povolenek pro lov na rybnících. Prodej bývá zahájen vždy v lednu, a to v kanceláři organizace v budově Papežanka. Výdej povolenky je podmíněn odevzdáním úlovkového listu. Nemáte s rybařením žádné zkušenosti, chtěli byste s ním ale začít? Navštivte pobočku pro Český rybářský svaz, vyplňte přihlášku a informujte se o dalších náležitostech, které se získáním rybářského průkazu souvisí. Rybářské závody a dětský rybářský kroužek Český rybářský svaz usiluje o popularizaci rybaření, proto se organizace v Dobříši rozhodla v tomto roce otevřít dětský rybářský kroužek. Zde se děti seznámí se základními rybářskými postupy a technikami, naučí se poznávat ryby a zábavnou formou získají blízký vztah k přírodě a rybaření. Místní organizace Dobříš také organizuje v průběhu roku různé akce (např. rybářský ples) a brigády. Každým rokem pak pořádá oblíbené rybářské závody na rybníku Papež.

ZIPR s.r.o.

Nové Město 174, 28161 Kouřim
+420 321783491

Andělská znamení se mohou skrývat za zdánlivě obyčejnými věcmi

na spoustu stránkách je napsáno, že pírko na nečekaných místech (i na pohřbu) je znamení od naších andělů/andě...

Jak na zdravá střeva? Zažívací potíže vás mohou potrápit nejen v létě.

stačí brát probiotika a zaživání se vrátí no normálu

Láska na první pohled může existovat. Také jste jí propadli?

Láska je blbost, tedy ta na první pohled. Prostě jen náhodná shoda chemie na chvíli zabere, aby se dva zcukli,...

Kosmetika na dovolenou: Jaké přípravky potřebujete na různé typy dovolených?

ja chodím jenom k vodě, takže mi stačí opalovací krém a probiotika, abych neměla střevní potíže

Detox, vitamíny z ovoce či zeleniny a další tipy na literaturu o zdraví

Podle mě je všecho o přejídání. U Babičky jsem slýchával hlášku "cpeš se jako husa". A husy jak je známo se na...

Univerzální čistič na hladké povrchy 750ml ALMACABIO

Pro čištění glazovaných i plastových povrchů, koupelen i…
Cena:
113

Henna tmavě hnědá 100g

100% přírodní Henna Lamda 100% přírodní jemně mletá směs…
Cena:
129

Transformace vědomí 2 - kniha

Autor: Tomáš Keltner
Cena:
317

Zubní pasta SMILE Aloe Fresh

Přírodní zubní pasta s Aloe Vera s jemně bělícím účinkem…
Cena:
102

Lunární náramek BEZPEČÍ

Korál a onyx pro sílu, energii a ochranu před nebezpečím
Cena:
340