RP Medica, klinika estetické a korektivní dermatologie - MUDr. Věra Terzijská

Klinika RP Medica zaměřená na estetickou a korektivní dermatologii se nachází v centru Prahy na adrese Na Poříčí 1076/5. Poskytuje profesionální a diskrétní péči za použití špičkové kosmetiky a moderních přístrojů. Vedoucí lékařka MUDr. Věra Terzijská se správnou péčí o všechny druhy pleti zabývá už od roku 1994 a dokáže přesně určit i skryté problémy, které se odrážejí na pokožce. Je členkou Dermatovenerologické společnosti ČLS JEP a Společnosti korektivní dermatologie a kosmetologie ČLS JEP.

Estetická a korektivní dermatologie

Účinná estetická ošetření mají za úkol nejen omlazení a vyčištění pleti, ale i preventivní péči, která se do budoucna rozhodně vyplatí. Veškerým ošetřením a zákrokům předchází osobní konzultace s doporučením efektivní jednorázové i dlouhodobé péče.

Klinika provádí aplikace šetrných a bezpečných výplňových materiálů, botulotoxinu k odstranění nadměrného pocení, hloubkovou hydrataci, lifting, chemický peeling, plazmaterapii, neinvazivní facelift, úpravu očních víček a mnoho dalších procedur a zákroků k vylepšení zdraví i estetiky.

V e-shopu kliniky si můžete objednat vysoce kvalitní kosmetické produkty, které vám při cestě za zdravou a mladistvě vypadající pletí pomohou.

Esthetic Medical Clinic Centrum estetické medicíny Praha

Křižíkova 159/56, 18000 Praha 8
606644166
Centrum estetické medicíny Praha poskytuje komplexní služby kosmetického salonu, odstranění projevů stárnutí, celulitidy, tuku v problémových partiích i chloupků. Provádíme bezbolestné úkony v mnoha oblastech: neinvazivní liposukce odstranění celulitidy laserová depilace aplikace botulotoxinu dermální výplně laserová korektivní dermatologie transplantace vlasů ...a další služby z oboru estetické medicíny

Dermatovenerologická ambulance Nemocnice Na Bulovce

Budínova 67/2, 18000 Praha 8
326992303
Dermatovenerologická klinika Praha 8 poskytuje kompletní zdravotnickou péči kožních a pohlavních chorob. Specializací dermatovenerologického zdravotnického zařízení jsou dětská kožní onemocnění, dermatologická onkologie a alergologie, léčba plísní a dalších mykologických chorob, lymfologie, flebologie a korektivní dermatologie.

Dermatovenerologie SH&B, spol. s r.o.

Revoluční 765/19, 11000 Praha 1
Klinika na Praze 1 zaměřená na léčbu pohlavně přenosných chorob a laboratorní diagnostiku. Zdravotnické zařízení poskytuje odbornou péči při zánětech močových cest, diagnostiku a léčbu neplodnosti a pohlavních chorob mužů i žen. Dermatovenerologická klinika nabízí i odborné poradenství v oblasti kožních chorob.
Venerologické oddělení|

Veroničin Blog: Jak vypadá pravá láska?

Ahoj všichni, jmenuji se Bohuslava Shevchenko a chci se podělit o své svědectví, jsem šťastně vdaná žena se 2 ...

Karmalogie a karmická numerologie - jak vyčistit karmu?

Dobrý den. Když sem dáte článek o numerologii, měli byste lidem vysvětlit základní principy výpočtů. Numerolog...

Karmalogie a karmická numerologie - jak vyčistit karmu?

4 životní úkoly:
1) 4
2) 4
3) 4
4) 8

Práce u počítače vestoje? Odhalte benefity standing office!

Stání je pro zdraví nejhorší možná "činnost". Odrovnáváte si páteř, klouby, narušujete krevní oběh, přetěžujet...

Práce u počítače vestoje? Odhalte benefity standing office!

jasně. A u toho ještě tančit a efektivita práce je nulová. Tohle ráda nemám. Mám novou profi židli, ortopedick...