Rotadent spol. s r.o.: servis v dodávce rotačních nástrojů pro stomatologii a laboratoře

Česká společnost Rotadent se specializuje na kompletní servis v dodávce rotačních nástrojů pro stomatologii a laboratoře. Díky zkušenostem spolupracovníků z minulých let je schopna poskytnout kompletní servis za výhodnou cenu. Rotadent zastupuje řadu významných firem, které jsou známé vysokou kvalitou lešticích, keramických, diamantových či tvrdokovových nástrojů. Tým odborných poradců vám pomůže s výběrem požadovaných nástrojů a navrhne nejvhodnější a cenově nejvýhodnější řešení.

Akční nabídky pro zákazníky

Česká společnost Rotadent svým zákazníkům pravidelně nabízí řadu akčních slev a výhodných nabídek. I díky tomu se na ni opakovaně obrací velké množství stomatologických pracovišť a laboratoří. Produktový katalog pro stomatology zahrnuje například S-diamanty, separační pásky, materiály pro oblast ortodoncie, endodetické nástroje a mnoho dalšího.

V katalogu určeném pro laboratoře pak nesmí chybět nové „SHAX“ frézy, univerzální tvrdokovové nástroje, frézy RotaCut, silikonové leštiče nebo CAD/CAM frézy. Katalogy produktů nabízených společností Rotadent naleznete na firemních internetových stránkách.

Kurzy a školení

Společnost Rotadent se zabývá také organizací teoretických a praktických kurzů v oblastech endodoncie a reendodoncie pro praktiky. Ty se pořádají v různých městech ČR, například Teplicích, Brně, Kladně nebo Českých Budějovicích. Účastníci školení obdrží kredity ČSK a certifikát potvrzující jejich účast.

Dentální hygiena Otrokovice: odstranění zubního kamene, léčba paradentózy i bělení zubů

Tř. Osvobození 1388 (poliklinika), 765 02 Otrokovice
+420 777 996 610
Dentální hygienistka v Otrokovicích, Hana Vlachynská, DiS., poskytuje komplexní péči o zuby a ústní dutinu, od poradenství v oblasti dentální hygieny či odstranění zubního kamene, přes bělení zubů a lepení zdobných šperků na zuby, až po léčbu paradentózy a dalších vážnějších problémů.  Účinná prevence a léčba paradentózy Paradentóza je nepříjemné onemocnění zubů způsobené bakteriemi v zubním plaku. Projevuje se krvácením dásní, zápachem z úst, oteklými dásněmi apod., a může končit až ztrátou zubů. Prevence paradentózy je tedy velmi důležitá, chceme-li si zachovat zdravé a krásné zuby co nejdéle. Když už však onemocnění propukne, je léčbu paradentózy nutné zahájit co nejdříve. Návštěva zubního lékaře je prvním krokem. 

S.T. DENT s.r.o.

Oblouková 1335/3, 10100 Praha 10
267314981
Zubní klinika

3DK s.r.o.

Jankovcova 16/788, 17000 Praha 7 - Holešovice
774003399
Zubní klinika

Studio 32, s.r.o.

Pod Sychrovem I 1029/83, 10100 Praha 4
271751631
Moderně vybavená soukromá zubní klinika v Praze 10 poskytuje veškeré služby spojené s ošetřením chrupu a dutiny ústní: estetická stomatologie zubní implantáty bělení zubů léčba paradontózy dentální hygiena endodoncie ošetření zubních kazů rovnátka

Laserová operace očí pomůže vyřešit Vaši oční vadu jednou pro vždy

Po laserové operaci oči mám zhoršené vidění v noci.

Laserová operace očí pomůže vyřešit Vaši oční vadu jednou pro vždy

je tento typ zákroku proplácený zdravotní pojištovnou OZP?

Jak vyrobit dárek na poslední chvíli? Tipy na bleskurychlé a jednoduché hand made kousky

Děkuji za připomenutí, jak se dá kouzlit i z mála. Každoročně vyrábím vaječný koňak a daruji v menších lahvičk...

Drobné úrazy k létu patří. Dva tipy, díky nimž se zahojí rychleji

Shodou okolností jsem použila Bionect (mam neco podobneho na vyletech mimo domov vzdycky) na dovolene v Bulhar...

Solný svícen HVĚZDA

Broušený solný krystal na svíčku ve tvaru hvězdy
Cena:
250