20150915145350769612114

Restaurace v centru Českých Budějovic

Hledáte ve městě České Budějovice stylovou restauraci, která vám učaruje nejen prostředím, ale především výtečnými pokrmy? Restaurace Karla IV. se nachází přímo v centru města kousek od náměstí. Restaurace je perfektní nejen pro běžné stravování, ale ochotný personál připraví také rodinné oslavy, firemní akce nebo prostředí pro školení.

Restaurace Karla IV, České Budějovice

Výtečná a stylově vybavená Restaurace Karla IV ve městě České Budějovice patří mezi nejoblíbenější a nejvyhlášenější. Pokud si chcete užít příjemnou atmosféru a chutné a vyvážené jídlo, neváhejte restauraci navštívit. K dispozici jsou dvě krásná venkovní sezení, prostorný dvůr a terasa. Součástí je také salonek pro 26 osob. Ochotný personál vždy dobře poradí s výběrem jídla i pití. 

Stylová a moderní restaurace přímo v centru

Nemusíte chodit daleko, abyste v centru Českých Budějovic našli příjemnou a moderně vybavenou restauraci. Restaurace Karla IV. Vám poskytne vše, po čem toužíte, a to dokonalý servis a prvotřídně uvařené pokrmy. Restauraci lze navštívit ze dvou vchodů, a to z ulice Karla IV. a z ulice Dr. Stejskala.

Pro hosty je k dispozici v letních měsících prostorný dvůr a střešní terasa s nádherným a romantickým výhledem na okolní město. Pokud nebudete chtít být nikým rušeni, k dispozici je taktéž uzavřený salonek.

Restaurace nabízí jen prvotřídní pokrmy

Profesionální tým kuchařů dokáže připravit i pro ty největší gurmány skvělé a chutné pokrmy. Kuchyně vaří jen z kvalitních a čerstvých surovin. Pokud si nejste jisti, co z jídelního lístku vybrat, zkušený personál vám vždy rád poradí.

Restaurace nabízí také bohatý výběr domácího pečiva, zákusků, denně čerstvé saláty a chlebíčky podle vlastní receptury. Vše lze také připravit na objednávku.

Restaurace zajistí rodinné oslavy i svatby nebo promoce

Celková kapacita v restauraci je 200 míst, tudíž je prostředí vhodné pro pořádání svateb, firemních večírků, školení, ale i rodinných oslav nebo promocí. Personál vždy vše připraví podle vašeho přání, abyste si svůj den maximálně užili bez starostí.

201603160842461253489209Restaurace České Budějovice

Provozní doba restaurace:
Po, Út: 11:00 - 22:00
St, Čt: 11:00 - 23:00
Pá, So: 11:00 - 01:00


Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte