Proč nakupovat ovoce, zeleninu a další potraviny, které byly dovezeny ze zahraničí, když máme celou řadu vlastních dodavatelů? Ti produkují vysoce kvalitní potraviny, které s těmi z dovozu většinou nemohou srovnávat. Pokud je vám idea nákupu regionálních potravin od místních farmářů blízká, z pestrého výběru produktů firmy Farmářský Krám s.r.o. budete nadšení. Vyberete si však i z nabídky vysoce kvalitních farmářských produktů ze zahraničí. 

Regionální potraviny vysoké kvality a jasného původu

Navštivte prodejnu v Otrokovicích a vyberte si z pestré nabídky čerstvého sezónního ovoce a zeleniny, koření, semínek, uzeniny, pečiva, vína a dalších farmářských produktů. Právě díky rozsahu nabízených produktů a příjemné atmosféře navštěvují prodejnu lidé nejen z Otrokovic, ale také ze Zlína a okolí. 

Zdravě a chutně s kvalitními bio produkty

Kvalita a ekologické pěstování je při výrobě farmářských produktů vždy stěžejní. V nabídce regionálních potravin naleznete i velkou část produktů spadajících do oblasti zdravé výživy. Přírodní džemy, zdravé zeleninové chipsy, bezlepkové výrobky nejen pro celiaky, celozrnné výrobky i bio koření potěší všechny příznivce zdravého životního stylu a kvalitních potravin

Farmářské produkty ze zahraničí

Kromě vyhledávaných regionálních potravin od místních farmářů a biofarem jsou k dispozici i vysoce kvalitní farmářské produkty ze zahraničí. Velmi oblíbené jsou např. francouzské džemy bez přidaného cukru, vhodné i pro diabetiky. Zajímavým produktem, který v prodejně v Otrokovicích naleznete, je růžová mořská sůl Real Salt, těžená v americkém Utahu.  Příznivce přírodní kosmetiky pak potěší netradiční pleťové krémy s příměsí hlemýždího slizu, hadího jedu nebo mateří kašičky. 

Rádi zkoušíte nové, méně známé produkty a ochutnáváte regionální potraviny od místních farmářů? Farmářský Krám v Otrokovicích je poutavým místem pro všechny, kteří se nespokojí s nabídkou běžných obchodních řetězců. Sortiment farmářských produktů je neustále obměňován a doplňován, s každou návštěvou tak budete odcházet s novými a dosud neozkoušenými přírodními produkty i kvalitními potravinami.