Internetový obchod BODYFLEX Nutrition se specializuje na produkty v oblasti sportovní výživy, doplňků a oblečení. V e-shopu na vás čeká široký výběr doplňků stravy, s jejichž pomocí dosáhnete nejlepších sportovních výsledků. V sortimentu například naleznete široký výběr aminokyselin, které jsou vhodné pro zvýšení vytrvalosti a síly, ale poslouží vám také jako ochrana svalové hmoty při dietách. S pravidelným a pečlivým tréninkem se aminokyseliny ze svalů přirozeně odbourávají a je třeba je doplňovat. Aminokyseliny jsou vhodné pro sportovce, kteří to s vhodnou stravou myslí vážně, zároveň však si však neradi zatěžují trávení.

Kromě zmíněných aminokyselin zakoupíte v obchodě BODYFLEX Nutrition také takzvané spalovače tuků. Ty jsou určené především sportovcům, kteří potřebují podpořit svou dietu. Jednotlivé přípravky se do sebe odlišují dobou podání. Některé je nejlepší podávat před tréninkem, jiné ráno po probuzení, nebo naopak před spaním. Součástí některých spalovačů tuků jsou látky navozující stimulační účinky. Tyto produkty je vhodné užívat bezprostředně před tréninkem.

Syrovátkový protein zlepšuje výkon

Hlavním úkolem proteinových doplňků je zvýšení příjmu bílkovin, které jsou zásadní pro regeneraci svalové hmoty. Bílkoviny lze pochopitelně získat z celé řady potravin, namátkou zmiňme třeba hovězí a kuřecí maso, ryby či různé druhy sýrů. Nespornou výhodou proteinových doplňků však je, že jsou snadněji a rychleji stravitelné. Jedná se o praktický doplněk pro sportovce, kteří z časových či jiných důvodů nestíhají poskytnout tělu dostatečné množství bílkovin z běžné stravy.

V proteinech značky BODYFLEX Nutrition se odráží více než 15 let zkušeností vrcholových sportovců. Díky tomu všechny nabízené produkty zaručují tu nejvyšší kvalitu bez sebemenších kompromisů.